Pro Farming Simulator 19 bezplatně vyšla modifikace Seasons 19. Přináší realističtější zážitek

Na dnešní den připadlo vydání dlouho očekávané modifikace Seasons 19 pro hru Farming Simulator 19. Modifikace přináší mnoho změn v systémech pro růst plodin a meteorologických systémech. Zároveň se postará o přirozenější chování hospodářských zvířat a lepší opravu vozidel a strojů.

Modifikace je dostupná pro PC a Mac verze Farming Simulatoru 19. Tvůrci z řad komunity plánují vydat Seasons 19 i pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, ale až v době, kdy modifikace nebudete obsahovat žádné chyby. Modifikace funguje i v multiplayeru.

[reklama]

Po nainstalování modifikace Seasons 19 se hra radikálně změní. Realisticky začnou fungovat jednotlivá roční období, přičemž každý rok bude odlišný a může vám připravit jiné překážky ve vaší snaze stát se nejúspěšnějším a nejlepším zemědělcem široko daleko. Změní se také meteorologický systém. Je realističtější a více ovlivňuje růst plodin. Síla a směr větru navíc ovlivňuje turbíny a vysychání trávy. Zároveň se hráči musejí obejít bez přesné dlouhodobé předpovědi počasí. Tvůrci modifikace varují, že ráno může být slunečno, ale k večeru mohou přijít bouřky. Pospíšil si musíte na podzim se sklizní kukuřice, aby vás nepřekvapil sníh.

[reklama]

Kromě flóry se změní i fauna. Při chovu zvířat musíte reagovat na poptávku, kterou bude ovlivňovat věk, pohlaví a hmotnost zvířat. Špatné zacházejí se zvířaty bude mít negativní důsledky. Změny se týkají rovněž složení hnojiv, krmiv a zásob. Koním musíte nově poskytnout úkryt před špatným počasím a základní péči všem chovaným zvířatům. V neposlední řadě, oprava vozidel a zemědělských strojů je komplexnější a náročnější – dražší.

Modifikace Seasons byla populární již u předchozího dílu – hry Farming Simulator 17. U nejnovějšího dílu je detailnější, komplexnější a lepší, alespoň tak o svém projektu mluví fanoušci z řad komunity této série, která má velkou základnu hráčů i u nás v České republice.

Farming Simulator 19 vyšel s českými titulky na PC a PlayStation 4, Xbox One verze je v angličtině. Modifikaci Seasons 19 pro PC a Mac bezplatně stáhnete na stránce farmingsimulator19mods.com.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 činí největší krok vpřed díky nejobsáhlejší nabídce vozidel, které tato franšíza kdy nabízela. Převezmete kontrolu nad věrně znázorněnými vozidly a stroji od všech předních značek v oboru včetně vůbec poprvé John Deere. Hra nabídne nová prostředí z Ameriky a Evropy, v nichž můžete rozvíjet a rozšiřovat svou farmu, představí řadu vzrušujících zemědělských činností včetně nových strojů a plodin s bavlnou a ječmenem.

České titulky pouze na PC a PS4.

Datum vydání: 20.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Farming Simulator 19
[reklama]
[reklama]

Komentáře