Pro PlayStation 5 vzniká pokračování loňského hitu God of War, napovídají inzeráty

Akční adventura God of War se na mém osobním žebříčku nejlepších her roku 2018 dělí o první místo s westernovým opusem Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games. Studio Sony Santa Monica za doprovodu spisovatele a kreativního ředitele Coryho Barloga dokázalo restartovat PlayStation exkluzivitu a přinést hráčům na PS4 nový příběh ikonického hlavního hrdiny Krata, který se od předchozích dílů značně změnil.

Vzhledem k masivnímu úspěchu hry je jasné, že stejný tým pracuje na pokračování, které pravděpodobně vyjde na novou generaci konzole PlayStation. Nové pracovní nabídky studia tuto skutečnost de facto potvrdily. Sony Santa Monica hledá nové zaměstnance, kteří jsou dostatečně obeznámeni s God of War z roku 2018. Tato podmínka figuruje například u pozice Senior Combat Designer, zatímco v dalších inzerátech je zmiňovaná práce s novým hardwarem, stejně jako zkušenosti s hrami z žánru akční a RPG.

[reklama]

To vše nasvědčuje tomu, že pro PlayStation 5 vzniká pokračování loňského hitu God of War. To znamená, že nový příběh Krata, respektive jeho syna, můžeme čekat nejdříve na konci roku 2020. Právě během období Vánoc má na trh dorazit nová konzole. Ale já bych si vsadil, že nové God of War si zahrajeme nejdříve za dva až tři roky. Do té doby si užijeme remake MediEvilu s českými titulky a dabingem, Death Stranding s českými titulky nebo The Last of Us: Part II, které bude mít určitě také českou lokalizaci.


[reklama]

Zdroj: segmentnext.com

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře