Pro Watch Dogs Legion bylo napsáno 20 různých scénářů. Hackerská akce nabídne 60 hodin příběhu

Ubisoft se rozhodl pro odvážný krok, když hráčům umožní hrát za jakékoliv obyvatele virtuálního futuristického Londýna. Zajímavý koncept má velké dopady na vyprávění příběhu a způsob, jakým se hra dá hrát. Všechny postavy ve hře musejí mít svou roli a s každou z nich se musí v příběhu počítat. Proto museli vývojáři ke své práci přistoupit odlišným způsobem a pro Watch Dogs Legion sepsali dohromady 20 různých scénářů. Autoři museli myslet na mnoho různých variant a ty pro hru připravit – v závislosti na tom, za koho zrovna bude hráč hrát. Každá cutscéna (filmeček) pak vyžaduje odlišné verze hlasů, animací a dalších věcí podle toho, za kterou postavu hráč hraje.

„Na obalu nemáme žádného frajera, který by se objevil ve všech filmových scénách, a lidé, které jsme najmuli, jsou jen podpůrní herci. Máme připraveno 20 různých verzí scénáře pro Watch Dogs Legion a není to jen o tom, že lidé v nich říkají jiná slova. Mluvíme tady o různých postavách, různých osobnostech, různých hlasech, různých hercích,“ řekl kreativní ředitel Clint Hocking z Ubisoftu v novém vydání časopisu EDGE.

Vývojáři využívají speciální technologie pro modulování hlasů a pomocí fotogrammetrie zachytili desítky odlišných tváří. Ty zkombinovali a vytvořili doslova tisíce unikátních obličejů. „Ať už si vyberete kohokoliv, třeba sofistikovaného tajného agenta, nebo nějakou 80letou dámu, která v parku krmí holuby, váš příběh bude jedinečný,“ slibuje hráčům Hocking.

[reklama]

Příběh se pak skládá z pěti hlavních linech, které dohromady nabízejí více než 60 hodin obsahu. Pokud se ambiciózní vize Ubisoftu naplní a Watch Dogs Legion skutečně využijí výše popsanou technologii a umožní nám hrát za kohokoliv, tak bude zajímavé si hru zahrát znovu a znovu, ale tentokrát si vybrat jiné postavy.

Watch Dogs Legion vycházejí 6. března 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Přečtěte si o Watch Dogs Legion více, nedávno jsme pro vás sepsali článek, kde jsme hru představili.

, , , , , , ,

Watch Dogs: Legion

Třetí díl Watch Dogs hráče zavede do Londýna v blízké budoucnosti po Brexitu. Hra se pochlubí ambiciózním systémem, který vás dovolí hrát za všechny NPC postavy ve hře. Můžete hrát za drzého mladíka i akční babičku hackerku.

Datum vydání: 06.03.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Watch Dogs: Legion
[reklama]
[reklama]

Komentáře