Projekty v rámci série Age of Empires dostaly přednost před znovuzrozením Age of Mythology

Na Age of Mythology, populární odvozenina série Age of Empires, ve společnosti Microsoft nezapomněli, ale přednost před znovuzrozením dostaly projekty v rámci série Age of Empires. Na výstavišti v Los Angeles během E3 to řekl Adam Isgreen, kreativní šéf Age of Empires, magazínu Eurogamer.net. Isgreen se nebrání tomu se jednoho dne k řeckým, egyptským, severským a čínským bohům vrátit, ale nejprve musejí dokončit vše, co mají v plánu u Age of Empires.

Po vzoru definitivní edice prvního dílu Age of Empires (vyšla v únoru 2018) vznikají definitivní edice druhého a třetího dílu. Studio Forgotten Empires by mělo vylepšenou verzi Age of Empires 2 dokončit v letošním roce a očekává se, že třetí díl bude dostupný v roce 2020. Současně je ve vývoji Age of Empires 4. Nový díl válečné real-time strategie od studia Relic Entertainment (autoři série Company Heroes) nemá stanovené datum vydání.

[reklama]

Jakmile budou tyto tři projekty dokončeny, mohli by se lidé ve společnosti Microsoft začít zajímat o znovuzrození Age of Mythology, které vyšlo v roce 2002. V úvahu připadá definitivní edice s vylepšenou grafickou a funkcemi pro moderní počítače a poté v budoucnu případně úplně nový díl. Šlo by tedy o stejný postup, který byl zvolen u Age of Empires.

Chtěli byste se znovu setkat s bohy a projít si kampaní smyšleného hrdiny Arkanta, který se vydal z rodné Atlantidy, aby vyhledat ztracený Poseidonův trojzubec? Při svém dobrodružství ovšem Arkanta ztratil přízeň Poseidona a ten se poté rozhodl pomoci zápornému hrdinovi.

[reklama]

Podívejte se na gameplay trailer z Age of Empires II: Definitive Edition.


Zdroj: eurogamer.net

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře