První gameplay záběry z Borderlands 3

Po oznamovacím traileru a prvních informacích z minulého měsíce přicházejí očekávané gameplay záběry z Borderlands 3. Komiksovou first-person střílečku nám studio Gearbox Software naservíruje 13. září letošního roku pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

V Los Angeles se u příležitosti prvních gameplay záběrů konala speciální akce, kde si pozvaní novináři a internetové celebrity hru osahali. Reakce jsou nadšené, Borderlands 3 podle nich přinášejí vzrušující hratelnost, osobité postavy, epické nepřátelé, nepřeberné množství zbraní, silný příběh a boss fighty. Hráči se mohou také těšit na ještě větší, a hlavně mnohem bohatší herní svět, posílené RPG prvky a intenzivní zápasy vozidel.

[reklama]

Nouze nebude o netradiční, zábavné zbraně, humorné scénky a hlášky… Ale hlavně je vše skloubeno se střílením. Přesně tak jak mají fanoušci této série rádi.

[reklama]

Nestačí vám tříminutový sestřih? Tak se v klidu posaďte, dejte si něco dobrého k jídlu a k pití, máme tu ještě záznam celého hodinového streamu. V něm uvidíte vše podstatné z Borderlands 3.


Zdroj: tisková zpráva, Reddit

, , , ,

Borderlands 3

Připrav se na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Proraz si cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hraj na vlastní pěst nebo se svými přáteli a setkej se s šílenými nepřáteli, sbírej kořist a ochraňuj svou domovinu před tou nejkrutější sektou v celé galaxii.

Datum vydání: 13.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Borderlands 3
[reklama]
[reklama]

Komentáře