První herní ukázka ze Star Wars Jedi: Fallen Order. Podívejte se na akční adventuru ze světa Hvězdných válek

Vývojáři z Respawnu, kteří vytvořili sérii Tintafall a předtím pracovali na Call of Duty ve studiu Infinity Ward, v rámci programu EA Play ukázali první herní záběry ze své připravované akční adventury ze světa Hvězdných válek. Hra Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde 15. listopadu letošního roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Gameplay záběry tvoří necelých 15 minut a nabízejíc první pohled na svět Hvězdných válek v podání těchto tvůrců. Vidíme filmové pasáže, lezení po zdech, použití Síly, boj s obrovským pavoukem za pomoci světelného meče a mnoho dalšího. Vše pochází z planety Kashyyyk, konkrétně z rafinérie Impéria, kde jsou uvězněni někteří obyvatelé tohoto světa. Hlavní hrdina Cal Kestis je musí zachránit.

[reklama]

Kashyyyk je domovem Wookiů, skoro nejsilnějších inteligentních bytostí v galaxii. Hlavní město planety se jmenuje Rwookrrorro. Svět Wookiů tvoří moře a vysoké stromy ve kterých Wookiové žijí.

[reklama]

Ve Star Wars Jedi: Fallen Order hrajeme za jednoho z posledních Jediů a musíme udělat vše, co je nezbytné k přežití. Musíme dokončit svůj výcvik dříve, než inkvizitoři Impéria odhalí náš plán na obnovu řádu Jediů. Postupně se zdokonalíme v boji se světleným mečem v technikách úderů, blokování a vyhýbání se nepřátelům. S pomocí své zbraně a Síly se postavíme prý jakékoli výzvě. Při tom prozkoumáte starodávné lesy, větrem bičované útesy a strašidelné džungle a sami se rozhodneme, kdy a kam se vydáme dále.

Na první pohled působí Star Wars Jedi: Fallen Order nadějně. Doufám, že Respawn mají otěže silně v ruce a nenechají se zkazit vedením EA, které diktuje svým týmům využití Frostbite enginu a hry jako služby. Tady ale kupodivu Frostbite není, hra je postavena na Unreal Enginu 4 od Epic Games. Že by se Electronic Arts měnila?

, , , , , ,

Star Wars Jedi: Fallen Order

Studio Respawn (tvůrci série Titanfall) ve spolupráci s Electronic Arts a LucasArts připravují akční adventura ze světa Star Wars s originálním příběhem.

Datum vydání: 15.11.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Star Wars Jedi: Fallen Order
[reklama]
[reklama]

Komentáře