První recenze na Resident Evil 2 je hodně pozitivní

První recenzi remaku akčního hororu Resident Evil 2 přinesl japonský herní magazín Famitsu. Očekávanou hru domácí časopis vychválil a udělil ji 37 bodů z možných 40. Takové hodnocení není překvapením, když si zahrajete nedávno zveřejněné demo, tak budete také nadšeni a natěšeni.

Zajímá vás herní doba? Yoshiaki Hirabayashi, producent remaku, odhaduje, že životnost každého příběhu bude 10 hodin. Dohromady nám tak příběh Claire a Leona dá asi 20 hodin.

[reklama]

Redakce Digital Foundry podrobila demoverzi detailním testům a zjistila, že Resident Evil 2 běží na konzolích Xbox One X a PlayStation 4 Pro v rozlišení 1620p a 1080p u Xboxu One a PS4. Některé snímky demoverze byly na standardním Xboxu One v nižším rozlišení.

Co se výkonu týče, oba systémy mají neomezený frame-rate, ale s odlišnými výsledky: PS4 se držela mezi 40-50fps, zatímco Xbox One měl něco málo přes 30fps a občas se dostal na 40fps.

[reklama]

U Xboxu One X a PlayStation 4 Pro jsou pochopitelně snímky lepší. Obě konzole zvládají Resident Evil 2 na 60fps, jen občas docházelo k drobným propadům.

Resident Evil 2 vyjde 25. ledna na PlayStation 4, Xbox One a PC.

, , , , , ,

Resident Evil 2

Hororová akce Resident Evil 2 se vrací v kompletně přepracovaném vydání a přináší mnohem hlubší a intenzivnější herní zážitek.

Datum vydání: 25.01.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Resident Evil 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře