První upoutávka na singleplayerové dobrodružství Star Wars Jedi: Fallen Order

O nové Star Wars hře se už nebude jen povídat. Společnosti Electronic Arts a Respawn Entertainment (série Titanfall a Apex Legends) ukázaly dychtivým fanouškům první upoutávku na singleplayerové dobrodružství Star Wars Jedi: Fallen Order, které působí jako by ani nebylo od EA.

Ve hře nebudou žádné mikrotransakce, žádné loot boxy a ani žádný multiplayer. Ex-scénáristka Uncharted Amy Hennig, jež pracovala na zrušené akční adventuře Star Wars, nejspíš nevěří vlastním očím. Vždyť právě kvůli absenci multiplayeru, respektive živé služby (hra jako živá služba = aktualizace o placený, případně bezplatný obsah) byl její vysněný projekt hozen do koše.

[reklama]

Ve Star Wars Jedi: Fallen Order hrajeme za jednoho z posledních Jediů a musíme udělat vše, co je nezbytné k přežití. Musíme dokončit svůj výcvik dříve, než inkvizitoři Impéria odhalí náš plán na obnovu řádu Jediů. Postupně se zdokonalíme v boji se světleným mečem v technikách úderů, blokování a vyhýbání se nepřátelům. S pomocí své zbraně a Síly se postavíme prý jakékoli výzvě. Při tom prozkoumáte starodávné lesy, větrem bičované útesy a strašidelné džungle a sami se rozhodneme, kdy a kam se vydáme dále.

Na první pohled působí Star Wars Jedi: Fallen Order nadějně. Doufám, že Respawn mají otěže silně v ruce a nenechají se zkazit vedením EA, které diktuje svým týmům využití Frostbite enginu a hry jako služby. Tady ale kupodivu Frostbite není, hra je postavena na Unreal Enginu 4 od Epic Games. Že by se Electronic Arts měnila?

[reklama]

Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde 15. listopadu 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , ,

Star Wars Jedi: Fallen Order

Studio Respawn (tvůrci série Titanfall) ve spolupráci s Electronic Arts a LucasArts připravují akční adventura ze světa Star Wars s originálním příběhem.

Datum vydání: 15.11.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Star Wars Jedi: Fallen Order
[reklama]
[reklama]

Komentáře