První úroveň ze střílečky System Shock. Podívejte se do lékařského zařízení v remaku

Po letech čekání a mnoha odkladech se rýsuje komplexní remake střílečky System Shock. Nightdive Studios nově ukázali 20 minut ze své práce a fanoušky nechají zavzpomínat na první úroveň. Podíváte se do lékařského zařízení na vesmírné stanici Citadel.

Gameplay záběry nevypadají špatně. Remake pohání technologie Unreal Engine 4 od Epic Games – původně Unity engine – a drží se originální atmosféry. Pochopitelně byly určité části přepracovány, ale zatím nemůžeme mluvit o šílených výmyslech vývojářů, které by System Shock mohly potopit. Jaký dojem máte z ukázky vy? Napište nám do komentářů.

[reklama]

Nightdive Studios mají před sebou těžký, opravdu těžký úkol. Přivést k životu legendární System Shock z roku 1994 není jen tak. Očekávání hráčů jsou vysoká, a navíc tvůrci v crowdfundingu na Kickstarteru vybrali 1 350 700 dolarů, podpořilo je 21 625 lidí.

System Shock se očekává v prvním čtvrtletí roku 2020, zahrát bychom si měli na platformách Windows PC, macOS, PlayStation 4 a Xbox One. Hra bude čistě singleplayerová a vše uvidíme z pohledu první osoby.

[reklama]

PS: Warren Spector s týmem OtherSide připravuje právoplatné pokračování, System Shock 3 se nám včera ukázal v krátkém teaser traileru a potvrdil přítomnost umělé inteligence SHODAN. Podívejte se.


Zdroje: destructoid.com

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře