První záběry z Nioh 2. Pokračování náročné samurajské akce, u které budete opět trpět

Původní Nioh z roku 2017 (PS4 a PC) byla náročná samurajská akce, u které trpěla řada hráčů podobě jako u Souls her od FromSoftware a jejich následovníků Bloodborne a třeba The Surge. Pokračování se drží stejného stylu, což fanoušci hardcore akcí přivítají s otevřenou náručí. Studio Team Ninja ukázalo první záběry prostřednictvím traileru a rozhodlo se pozvat některé hráče prvního dílu na uzavřené testování alfa verze – proběhne od 24. května do 2. června na konzolích PlayStation 4. Vývojáři chtějí získat zpětnou vazbu, která jim pomůže v dalším vývoji, odhalí případné nedokonalosti a problémy.

Nioh 2 byl oficiálně oznámen pro PS4. V současné době nevíme, zda můžeme čekat i verzi pro PC. Doufejme, že ano. Aby o náročné boje nebyli ochuzeni ani příznivci počítačů. Na Xbox One hra s největší pravděpodobností nevyjde stejně jako původní Nioh.

[reklama]

Co na vás v Nioh 2 čeká? Opět náročné souboje v démony zamořeném Japonsku. Pokud se druhý díl povede minimálně jako jednička, máme tu kandidáta na hru roku. Ovšem nejspíš až v roce 2020.

[reklama]

Jeden z Twitch.tv kanálů přinesl dnes nad ránem záznam z hraní alfa verze Nioh 2:


Zdroj: gematsu.com

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře