První záblesky z hraní Oddworld: Soulstorm ukazují nové herní mechaniky

Nový teaser z Oddworld: Soulstorm má vše, co fanoušci od těžké akční plošinovky čekají: Abe při záchraně kamarádů obrátí vzhůru nohama celou továrnu. Ne, nebudeme si z nelehkého dobrodružství oblíbeného hrdiny dělat srandu. Tahle plošinovka se může zařadit mezi černé koně začátku roku 2020.

První záblesky z hraní Oddworld: Soulstorm nesou vzkaz, že vývojáři udělali mnohem víc než jen remake Oddworld: Abe’s Oddysee. Abeho dobrodružství je obohaceno o nové herní mechaniky. Vidíme rabování, tvorbu předmětů a dokonce i bojování, kdy dva spojenci našeho hrdiny hodí molotov na nepřítele.

[reklama]

Oddworld: Soulstorm je zároveň víc než jen remakem Abe’s Oddysee. Je to pokračování Oddworld: New ‚n‘ Tasty! a zároveň možnost, jak vývojáři pomohou naplnit svou vizi z minulosti a prezentovat nám příběh Abeho prostřednictvím několika her. Soulstorm slibuje komediální přístup, ale i těžké hádanky, které budeme muset rozlousknout, abychom se posunuli dál. S Oddworld: Soulstorm hodlají tvůrci ukázat svěží a moderní puzzle plošinovku, jež je inspirována původním příběhem a přinese temnou atmosféru s epickým příběhem. Autoři hru nazývají jako 2.9D plošinovku. To znamená, že všechny modely charakterů a prvky prostředí byly vytvořeny v plnohodnotném třetím rozměru, ale hra se odehrává z pohledu ze strany.

Oddworld: Soulstorm očekávejte na začátku příštího roku. Platformy jsou zatím nepřesné – PC a konzole.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře