PS Plus vám v květnu dá podivné příběhy rodiny Finchových, Xbox Live Gold zase arkádový golf

Začal květen, měsíc lásky a měsíc dalších zajímavých her. Odstartují ho společnosti Sony a Microsoft, které oznámily nabídku pro předplatitele svých služeb.

V případě PlayStationu Plus na PS4 získáte podivné příběhy rodiny Finchových ze státu Washington. Mladá Edith je ve hře What Remains of Edith Finch jedinou přeživší a rozhodne se prozkoumat sídlo rodiny, hledat důkazy, hrabat se v historii a přijít na to, proč všichni zemřeli. Edith postupně prožije příběhy svých příbuzných, včetně dne, kdy dotyčný zemře.

[reklama]

Druhou hrou jsou kuchtíci z Overcooked. Zábavná kooperativní arkáda s dobrodružstvím pro jednoho až čtyři hráče vás zve, abyste podle objednávek uvařili jídla v časovém limitu a servírovali je hostům restaurace předtím, než se naštvou. V týmu musíte spolupracovat s ostatními kuchtíky, připravit ingredience, uvařit a naservírovat chutné jídlo. Škoda, že Sony nesáhla po novějším Overcooked 2, druhý díl vyšel loni v létě.

Oba tituly budou v nabídce PlayStation Plus od 7. května 2019. Do té doby zůstává aktivní nabídka z dubna: hry The Surge a Conan Exiles.

[reklama]

Na Xboxu si s předplatným Xbox Live Gold v rámci programu Games with Gold užijete více her. Máme tu 25 různých miniher v Marooners, arkádový golf v rámci titulu The Golf Club 2019 Featuring PGA Tour, střílečku Earth Defense Force: Insect Armageddon (na Slovensku místo toho Splosion Man) a komiksové dobrodružství Comic Jumper.

Marooners

Dostupnost: 1. května do 31. května 2019 pro Xbox One

Je na čase rozjet pořádnou zábavu v herní party extravaganci s názvem Marooners! Sejděte se až se šesti kamarády buď v jedné místnosti, nebo online a rozdejte si to mezi sebou v 25 různých hrách a arenách. Můžete se škodolibě vysmívat jejich smůle a neštěstí, ale totéž se může stát vám, když sami umřete. Pořád se tu něco děje a hra se mění tehdy, když to nejméně čekáte. K vítězství musíte proběhnout, probít se a proskákat!

The Golf Club 2019 Featuring PGA Tour

Dostupnost: 16. května do 15. června 2019 pro Xbox One

Vyrazte na golfová hřiště ve hře The Golf Club 2019 Featuring PGA Tour. V oficiálně licencovaném režimu kariéry PGA Tour si můžete otestovat vlastní golfové dovednosti na hřištích jako TPC Boston, TPC Sawgrass a dalších a bojovat o cenný Fedex Cup. Díky zaměření na autenticitu a realismus, stejně jako na soutěžní prvek hraní online s přáteli, zaujme tento titul jak zkušenější nadšence, tak i nové hráče.

Earth Defense Force: Insect Armageddon

(Pouze v ČR, na Slovensku je Splosion Man)

Dostupnost: 1. do 15. května 2019 pro Xbox One a Xbox 360

Ubraňte Zemi za každou cenu v Earth Defense Force: Insect Armageddon. Tisíce mimozemšťanů a obrovských hmyzáků útočí a jedině Earth Defense Force je dokáže zastavit. K obraně lidstva využijte více než 300 druhů zbraní, jetpacků a vylepšitelných zbrojí.

Comic Jumper

Dostupnost: 16. do 31. května 2019 pro Xbox One a Xbox 360

Comic Jumper je komiksová dobrodružná hra studia MadCap. Aby kapitán Smiley zachránil svůj bídně prodávaný komiks, musí se nechat najímat k řešení problémů jiných komiksových knížek. Vstupte do světa fantasy, stříbrného věku, moderny a manga a získejte dostatek peněz na to, aby Smileyho série mohla dál vycházet.


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře