PS3 a PS4 exkluzivity Heavy Rain, Beyond a Detroit vyjdou letos na PC. Všechny budou mít demoverzi a poslední dvě hry české titulky

Skvělé příběhové a interaktivní thrillery Heavy Rain, Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human si mohli užívat pouze majitelé konzolí PlayStation od Sony, která z části platila vývoj a dohodla si exkluzivitu. Před necelými čtyřmi měsíci ale minoritní podíl nezávislého studia Quantic Dream koupila čínská společnost NetEase a otevřela týmu pod vedením Davida Cage nové dveře, respektive možnost nabídnout své hry na dalších platformách. Quantic Dream díky investici od NetEase může své předchozí tři tituly vydat na počítače a přinést své unikátní zážitky dalším hráčům.

Konkrétně jde o Heavy Rain, Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human. První hra vyšla na PlayStation 3 v roce 2010. Druhá následovala o tři roky později na stejnou platformu a obě hry se v kolekci dostaly i na PlayStation 4, kde loni vyšel velmi dobře hodnocený Detroit: Become Human. V letošním roce si budete moci všechny tři tituly zahrát na počítači. Dostupné budou prostřednictvím digitálního obchodu Epic Games Store a za rok od vydání mají být na Steamu.

[reklama]

Heavy Rain se objeví na počítačích 24. června, ale již od 24. května bude hráčům nabídnuto bezplatné demo. Beyond: Two Souls bude debutovat 22. července a demo o měsíc dříve, konkrétně 27. června. Detroit: Become Human máme ve verzi pro počítače očekávat na podzim a demo už v létě. První dvě hry se budou prodávat za cenu necelých 20 eur (cca 520 korun) za jednu z nich, v aktuální slevě je ale možné každou samostatně předobjednat za 10 eur (cca 260 korun). Detroit: Become Human bude mít cenovku 40 eur cca (1000 Kč), ve slevě je za 30 eur (770 Kč).

Na Epic Games Store jsou u her Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human uvedeny české titulky. Studio Quantic Dream tedy bude schopno vložit českou lokalizaci i do PC verzí (jsou i na PlayStationu), ale už nebude překládat Heavy Rain, který na konzolích také nenabízí češtinu.

[reklama]

Systémové požadavky pro Heavy Rain a Beyond: Two Souls jsou totožné – u Detroit je aktuálně neznáme. V minimálních je uváděn operační systém Windows 7 (64bitová verze), procesor i5-4430 @ 3.0 GHz, 4 GB RAM grafická karta Nvidia GeForce GTX 660 (2 GB) nebo AMD Radeon HD 7870 (2 GB) a DirectX 11. U doporučených také Windows 7 v 64bitové verzi. Dále procesor i5-6600K @ 3.5GHz, 8 GB RAM, grafická karta Nvidia GeForce GTX 970 (4GB) nebo AMD Radeon R9 390 (4GB).

Heavy Rain

  • Demo: 24. května
  • Plná verze: 24. června

Beyond: Two Souls

  • Demo: 27. června
  • Plná verze: 22. července

Detroit: Become Human

  • Demo: Léto
  • Plná verze: podzim

Popis hry Heavy Rain: Ponoř se do děsivého psychologického thrilleru, kde tvá rozhodnutí a akce mohou mít dramatické následky… a rozhodnou o tom, kdo přežije a kdo zemře. Origami Killer řádí po celém městě a policie nemá žádnou užitečnou stopu. Jelikož zmizela další oběť, pouštíš se do napínavého pátrání po Shaunovi Marsovi. Čtyři lidé, kteří nemají nic společného, se zmítají ve smrtelně nebezpečném zápase, ve kterém rozhoduje důvtip a síla nervů.

Popis hry Beyond Two Souls: Prožij strhující a nepředvídatelný akční thriller, ve kterém hrají hollywoodské hvězdy Ellen Page a Willem Dafoe. Proveď Jodie Holmesovou jejím úžasným životem – tvá rozhodnutí určí vývoj příběhu a ovlivní nejen ji, ale také tajemnou nadpřirozenou entitu, se kterou je Jodie od narození spojená. Čekají tě úžasné akční a dobrodružné sekvence odehrávající se po celém světě. Dokážeš přežít a zjistit, co se skutečně skrývá na druhé straně?

Popis hry Detroit Become Human: Navštiv Detroit roku 2038 – město omlazené zavedením vysoce pokročilých androidů, kteří jsou tu jen proto, aby sloužili lidstvu. Ale to vše se změní… Vžij se do kůže tří odlišných androidů ve chvíli, kdy tento překrásný nový svět balancuje na okraji chaosu. Tvá rozhodnutí dramaticky pozmění vývoj herního příběhu. Čekají tě tisíce voleb a desítky možných konců, jak tedy ovlivníš budoucnost Detroitu?


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře