PS4 exkluzivita Concrete Genie potěší hráče českým dabingem

Společnost Sony se rozhodla ve velkém podporovat své PlayStation 4 exkluzivity. Na české titulky u her jsme si již zvykli (God of War, Spider-Man, Detroit: Become Human, Days Gone), ale zdá se, že menší hry budou mít pravidelně český dabing. Po remaku MediEvil, který vyjde 25. října 2019, bude mít plnou českou lokalizaci, tedy i český dabing, nadcházející titul pro jednoho hráče Concrete Genie. Sony to dnes oznámila.

Concrete Genie je akční adventura, která vychází 9. října 2019. Hlavním hrdinou příběhu je Ash, osamělý mladík, který dokáže své obrazy přivést k životu a rozzářit tak ulice zašedlého až děsivého města. O vývoj hry se postaralo studio Pixelopus a vydavatelem je Sony Interactive Entertainment.

[reklama]

„Život se s mladým Ashem nepáře – je osamělý a šikanovaný, ale když zjistí, že dokáže oživovat malby, věci získají jasnější odstín. A je to pouze Ash, který dokáže v malém rybářském městečku Denska, nyní špinavém a opuštěném, vyčistit ulice a zákoutí svými nádhernými živými malbami.“

„Použij pohybový snímač bezdrátového ovladače DUALSHOCK 4 k pohodlnému malování úžasných krajinek a oživuj v této barevné a rozkošné akční adventuře jedinečné tvory – třeba Ash přinese trochu světla nejen do svého života, ale do celého městečka.“

[reklama]

 


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

Concrete Genie

Concrete Genie je akční adventura. Hlavním hrdinou příběhu je Ash, osamělý mladík, který dokáže své obrazy přivést k životu a rozzářit tak ulice zašedlého až děsivého města.

Datum vydání: 09.10.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: Český dabing

Více informací o hře Concrete Genie
[reklama]
[reklama]

Komentáře