PS4 exkluzivita Days Gone bude plná krve, násilí, sexuálních motivů, sprostých slov a drog

The Entertainment Software Rating Board, organizace udělující rating počítačovým hrám v USA a Kanadě, hodnotila PlayStation 4 exkluzivitu Days Gone. Akční survival adventura Days Gone od SIE Bend Studio obdržela rating M za výskyt krve, brutálního násilí, sexuálních motivů, sprostých slov a drog. Sopečný a zničený americký severozápad je zkrátka brutální.

Days Gone je doporučováno pro hráče starší 17 let. Ve hře hrajeme za bývalého motorkáře Deacona St. Johna, který je popisován jako tulák, psanec a lovec lidí. Tenhle komplikovaný člověk žije ve světě zničeném celosvětovou epidemií, konkrétně na sopečném a zničeném americkém severozápadě. Motorkář cestuje po světě plném zdegenerovaných příšer, které kdysi byly lidmi. Říká se jim freakeři. My se musíme probojovat zpustošenou krajinou a hledat zásoby, zdroje a hlavně taky důvod, proč to všechno nevzdat.

[reklama]

Days Gone vyjde 26. dubna 2019 od Sony.

, , , , ,

Days Gone

Days Gone je exkluzivita pro PS4. Jde o survival akci se zombíky. Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna, který se snaží na sopečném a zničeném americkém severozápadě přežít. Freakeři a přeživším mu jsou však v patách.

Datum vydání: 26.04.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Days Gone
[reklama]
[reklama]

Komentáře