Půlhodina z Dying Light 2. Podruhé se vydáme do světa plného infikovaných

Půlhodina z hraní Dying Light 2 nám o očekávané akčním RPG prozrazuje spoustu důležitých informací a ukazuje, co vše na jaře 2020 máme na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One čekat. Polské studio Techland prezentovalo tuhle ukázku minulý týden na veletrhu Gamescom pořádaného v Kolíně nad Rýnem. Dnes se na herní záběry můžeme podívat i my.

„Už je to 15 let, kdy lidstvo prohrálo bitvu s virem. V nemilosrdném infikovaném světě existuje poslední velká lidská osada, uvržená do moderní doby temna. Během dne se po ulicích toulají banditi, frakce a hladovějící přeživší, kteří loví zbytky – anebo někoho, komu by je sebrali, podle potřeby i násilím. V noci ze svých temných úkrytů vylezou infikovaní, aby řádili a lovili živé,“ připomínají vývojáři zápletku Dying Light 2.

[reklama]

Jste Aiden Caldwell, infikovaný přeživší. Díky mimořádné hbitosti a brutálním bojovým schopnostem jste v tomto nebezpečném světě silný spojenec a cenná komodita. Můžete vykonat věci jako nikdo jiný a vstoupit na místa, kam se nikdo neodváží. Díky svým jedinečným dovednostem máte moc stát se hybatelem změn v této rozkládající se metropoli. Osud města je ve vašich rukou.

Během půlhodinového dema musí hlavní hrdina učinit až čtyři rozhodnutí. Každé z nich ovlivnilo příběh, respektive svět kolem něj, včetně úmrtí jiných postav. Vidíme také boj s infikovanými i lidmi a mnoho dalšího.

[reklama]

, , , , , , ,

Dying Light 2

Dying Light 2 má být vše, co byste od pokračování prvního dílu čekali. Lepší pohyb, plynulejší souboje z první osoby a obrovskou novinkou druhého dílu je živoucí ekosystém, který bude reagovat na vaše rozhodnutí a činy. Ty mohou vést k drastickým změnám celého města, ať už dobrým či špatným směrem.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Dying Light 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře