Původní Spintires má lepší grafiku, nové vozidlo a celkově je blátivý simulátor realističtější

Pět let po vydání, ale přesto se vývojáři o svou hru starají, což je chvályhodné. Blátivý simulátor Spintires, kde v nelehkém terénu ruské pustiny přepravujete různé náklady, obdržel aktualizaci verze 1.3.3 se spoustou nového obsahu. Navíc to není jediná novinka. Vývojáři z Oovee Game Studios plánují další aktualizace tohoto typu.

Aktualizace 1.3.3 přidává do Spintires nový vůz B-130 a vrací zpět dvě vozidla (B-131 a C-4310), která jsou upravena a vylepšena. Tvůrci navíc vylepšili grafickou stránku hry, včetně všech textur a vody. Po úpravě má být grafika realističtější a noc jasnější. O další vylepšení se postaral systém dynamického počasí se silným větrem a deštěm. Prozatím proměnlivé počasí neovlivňuje hru, ale vývojáři pracují na vylepšení, aby srážky ovlivnily bláto a tím i chování jednotlivých vozů.

[reklama]

Dále byly opraveny chyby, vylepšen zvuk a fanoušci ve vytváření map a pořizování fotografií mohou nově využít volno kameru a pomocí myši nebo kláves na klávesnici se pohybovat po mapě.

Spintires vyšel v roce 2014 pro PC od Oovee Game Studios, kteří poté prodali licenci společnosti Focus Home Interactive, která ve spolupráci se Sabre Interactive vytvořila spin-off Spintires: MudRunner, který dorazil v říjnu 2017 na PC, PlayStation 4 a Xbox One – o další rok později na Nintendo Switch. V současné době není známo, zda se původní Oovee Game Studios podílejí na vývoji připravovaného Spintires: MudRunner 2.

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře