Řada novinek v únorovém Xbox Game Passu

Xbox Game Pass se řadí mezi jedny z podstatných výhod konzole Xbox One. Microsoft s ní boduje na plné čáře a je s ním spojena i budoucnost této firmy. V únoru služba nabídne nové hry: aktuální dobrodružství Lary Croft v Shadow of the Tomb Raider s vylepšením pro Xbox Game X dorazil 7. února. Od stejného dne je dostupná celá první sezóna poutavé adventury The Walking Dead a arkádový indie titul Pumped BMX Pro.

Od 14. února bude v seznamu her nezávislá hříčka de Blob a 21. února se přidá adventura Batman: Return to Arkham (s vylepšením pro One X).

[reklama]

Tou největší peckou – podle Microsoftu – je ale novinka Crackdown 3. Vychází 15. února a ve stejný den si ji mohou stáhnout i předplatitelé Xbox Game Passu.

, , , ,

Crackdown 3

Zastav zločin jako agent spravedlnosti se superschopnostmi v uzavřeném prostoru plném bitev a destrukce. Do zdivočelé a nelítostné říše zločinů přineseš drsnou dávku spravedlnosti, prozkoumáš futuristické město ze všech stran, proženeš se ulicemi v dynamicky proměnlivém vozidle a využiješ své schopnosti k destrukci, která je tvou nejlepší zbraní.

PC verze pouze digitálně, vyžaduje Windows 10.

Datum vydání: 22.02.2019 Platforma: PC | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Crackdown 3
[reklama]
[reklama]

Komentáře