RAGE 2: Nový začátek post-apokalyptické akce od tvůrců Dooma. Příběh prvního dílu netřeba znát

RAGE 2 je nový začátek pro post-apokalyptickou značku. Tvůrci Dooma ze studia id Software ujišťují hráče, že se nemusí bát a mohou si bez obav RAGE 2 zahrát. Události prvního dílu, jenž vyšel v roce 2011 na PC, PS3 a Xbox 360, nemusíte znát. Vývojáři na tento problém mysleli a rozhodli se vše podstatné objasnit přímo ve hře. Ta se odehrává 30 let po prvním RAGE.

„Chtěli jsme oddělit RAGE 2 od původního RAGE, a to jak z hlediska hry, tak historie,“ uvedl režisér Tim Willits v rozhovoru pro server DualShockers. Z toho důvodu je v RAGE 2 zcela nový hrdina, který bude bojovat se všudypřítomnými bandity a členy řádu The Authority.

[reklama]

Autoři se poučili také z chyb. Ačkoli RAGE získalo v recenzích v průměru 79 až 81 bodů, vzpomněli si, že vývoj nebyl vůbec jednoduchý a museli překonat spoustu překážek. Pro RAGE 2 navázali spolupráci s Avalanche Studios, kteří vytvořili tituly Just Cause a Mad Max. Právě ti přiložili ruku k dílu při vytvářejí otevřeného světa, a především poskytli svou technologii, Apex Engine. Ten je na open-world hry dělaný.

Apex Engine umožňuje stvořit obrovský otevřený svět. Nebude ovšem tak rozsáhlý jako ten v Just Cause 4. Je ale dostatečně velký, rozmanitý a má nabízet spoustu zábavy, příběhových misí a vedlejších úkolů a aktivit. Zažijeme jinou pustinu.

[reklama]

RAGE 2 vyjde 14. května 2019 na platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra nemá českou lokalizaci. Pro více informací klikněte na náš článek, kde jsme popsali minulost značky a shrnuli informace o RAGE 2.


Zdroj: dualshockers.com

, , , , , , ,

RAGE 2

Střílečka RAGE 2 představuje karneval krveprolití v dystopickém světě postrádajícím jakýkoliv řád či zákon. Za hrou stojí tvůrci sérií Doom, Just Cause či Mad Max.

Datum vydání: 14.05.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře RAGE 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře