RAGE 2 přinese otevřený svět, vozidla a střílení mutantů. Bude to zábava? Podívejte se na video!

Spojením id Software (autoři her Wolfenstein, Doom, Quake) a Avalanche Studios (Just Cause, Mad Max) vzniká brutální střílečka RAGE 2. Od jedničky z roku 2011 (v té době na PC, PS3 a X360) přinese otevřený svět, v němž se budou opět vyskytovat mutanti a opět půjde hlavně o střílení. Tentokrát ovšem ve větším stylu, jak ukazuje zkušený chlapík z řad vývojářů v 9 minutách. Jezdí ve vozidle, kosí jednoho nepřítele za druhým, využívá superschopnosti a jen občas se kryje za překážkami. Tohle bude nejspíš jízda od začátku do konce. Podívejte se:

[reklama]

RAGE 2 vás vrhne do dystopického světa zcela postrádajícího jakýkoliv řád či zákon. Jděte kamkoliv, obraťte zbraň proti všemu, co vám vstoupí do cesty a prozkoumávejte obrovský a bohatý svět. RAGE 2 má představovat karneval krveprolití tak intenzivní, že může pocházet jen od těchto dvou legendárních AAA herních studií – první se specializuje na rychlé střílečky, druhé na open-world světy.

„Poté, co asteroid ničivě udeří na Zemi a je vyhlazeno téměř 80 % lidské populace, dochází k dalšímu úbytku obyvatel. Nemilosrdné a krvežíznivé gangy vládnou otevřeným cestám a tyranská Autorita vládne železnou rukou. Jako Walker, poslední Ranger široko daleko, představuješ pro Autoritu přímou hrozbu. Nejprve tě připraví o domov a poté tě ponechají napospas smrti. Nastává tvůj čas se zuřivě postavit za spravedlnost a svobodu. Postav se sadistickým gangům v otevřeném světě naplněném rostoucím šílenstvím a nalezni nástroje a techniku potřebnou k potlačení represivní vlády Autority jednou provždy.“

[reklama]

Pokud prahneme po kooperaci nebo multiplayeru, tak ani jedno v RAGE 2 nenajdete. Tahle hra bude čistě střílečkou pro jednoho hráče.

RAGE 2 očekávejte 14. května 2019 na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One.

, , ,

RAGE 2

Střílečka RAGE 2 představuje karneval krveprolití v dystopickém světě postrádajícím jakýkoliv řád či zákon. Za hrou stojí tvůrci sérií Doom, Just Cause či Mad Max.

Datum vydání: 14.05.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře RAGE 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře