Rallye a rallycross v autentických závodech DiRT Rally 2.0

Na začátku příštího roku se vrátí kladně hodnocené rallye závody DiRT Rally. Společnost Codemasters nám zprostředkuje šest rallye lokalit roztroušených po celém světě, kde si zazávodíme se širokou škálou vozů z historie a současnosti. K tomu přidá oficiální FIA World Rallycross Championship od Monster Energy s automobily ze sezóny 2018, osmičkou oficiálních okruhů WorldRX a licencí na Supercars a doprovodné série.

S navigátorem ve sluchátkách a s vlastními instinkty se pokusíme vyhrát rallye v Argentině, Španělsku, Polsku, Austrálii, Spojených státech amerických a na Novém Zélandu. Singleplayerová kampaň zabaví na dlouhou dobu s různorodými závody a šampionáty, abychom byli připraveni na kompetitivní multiplayer, kde se utkáme s jinými hráči.

[reklama]

„Konečně můžeme promluvit o DiRT Rally 2.0,“ neskrýval nadšené šéf designu Ross Gowing. „Rallye je pro Codemasters nesmírně důležité, celý tým je odhodlán vytvořit co nejvíce autentickou hru,“ dodal a připomněl úspěch DiRT Rally, který vyšel na jaře 2015 v Early Access na Steamu a koncem téhož roku v hotové verzi. Na konzole PS4 a Xbox One dorazila hra o několik měsíců později. Gowing pochválil komunitu. Díky zpětné vazbě se s DiRT Rally staly kvalitní rallye závody. Oddaní a vášniví hráči byli přivoláni na pomoc i u DiRT Rally 2.0 společně s reálnými jezdci. „Nebojíme se stvořit náročnou hru. Jízda po etapách není snadná a my chceme, aby hráči zažili stejný adrenalin z jízdy na samé hraně.“ Snad nám Gowing nemaže med kolem pusy.

Pokud je jízda na samé hraně, hledání ideální stopy a překonávání rekordů váš šálek kávy, tak DiRT Rally 2.0 přijede v plné výbavě 26. února 2019 ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. K oznámení se váže bonusový vůz Porsche 911 RGT Rally Spec, který je přibalen k předobjednávkám. S Deluxe Edition si zajistíte ještě přístup k prvním dvou sezónám dodatečného obsahu, jenž postupně bude vycházet a každá rozšíří hru o tři nové lokality (rozdělených mezi rallye a rallycross) a hned budete mít odemčených pět aut – Ford Escort MkII, Lancia Stratos, Subaru Impreza 1995, AUDI Sport quattro S1 E2 a Ford Fiesta OMSE SuperCar Lite. Codemasters nezapomněli ani na dnešní standard, Deluxe Edition vás pustí do hry o čtyři dny dříve, DiRT Rally 2.0 si zahrajete od 22. února 2019, budete si moci vylepšit startovní vozy v My Team, obdržíte in-game bonusy a vysoké odměny.

, , , ,

DiRT Rally 2.0

Usedni za volant nejsilnějších terénních vozidel s vědomím, že i nejmenší chyba může znamenat konec závodu. Při závodění se musíš spolehnout na své instinkty a věřit svému automobilu. Projedeš se po osmi oficiálních okruzích šampionátu FIA World Rallycross a zavítáš do Argentiny, Španělska, Austrálie, Polska či USA.

Datum vydání: 26.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře DiRT Rally 2.0
[reklama]
[reklama]

Komentáře