Rare připravují rozšířený systém misí i Arénu pro Sea of Thieves

Pirátské Sea of Thieves vyplulo na širé moře v březnu loňského roku ve verzích pro Xbox One a PC (hru spustíte pouze na Windows 10). První týdny po vydání šlo o zajímavou dobrodružnou hru, která ale postrádala obsah. Studio Rare pod vedením Microsoftu postupně hru plní obsahem. Po několika aktualizacích budou letos následovat další patche.

Výkonný producent Joe Nate o blížících se novinkách promluvil na festivalu Serious ve španělském městě Bilbao, kde mluvil hlavně o hlavních systémech hry a módech pro PvE a PvP. V týmu v současné době chystají rozšířený systém misí, aby se hráči mohli ponořit do dobrodružství, hledat společně poklady a bojovat na moři i souši.

[reklama]

„Náš tým pracuje na novém a vylepšeném systému misí s příběhem a lore tohoto sdíleného světa. Původně měl být součástí čtvrté aktualizace, ale rozhodli jsme se ho odložit do roku 2019, abychom mohli přidat další obsah,“ řekl Nate pro Gamereactor. Podle slov výkonného producenta novými misemi apelují na hráče, kteří touží po příběhu. Ten bude určen pro vlky samotáře i partu kamarádů.

Další novinkou je dříve oznámený mód Arena, kde hráči budou proti jiným hráčům soutěžit o kořist. Režim je ve fázi testování a brzy by měl být dostupný pro vybrané hráče. Nate závěrem rozhovoru slíbil, že v budoucnu budou podporovat novým obsahem původní Sea of Thieves i Arénu.

[reklama]

, , , , , , , ,

Sea of Thieves

Sea of Thieves je pirátské námořní dobrodružství, kde společně s kamarády složíte posádku a v online bitvách se postavíte na moři i na souši jiným pirátům. Budete hledat poklady, bojovat s příšerami nebo se můžete na plavbu vydat sami.

PC verze pouze digitálně, vyžaduje Windows 10.

Datum vydání: 20.03.2018 Platforma: PC | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Sea of Thieves
[reklama]
[reklama]

Komentáře