Rebellion oznámil čtyři hry ze série Sniper Elite, včetně remasteru a nového dílu

Studio Rebellion avizovalo, že koncem tohoto týdne oznámí novinky pro fanoušky taktické akční série Sniper Elite. Nikdo ale nečekal oznámení hned čtyř her: Sniper Elite V2 Remastered, Sniper 3 Ultimate Edition pro Nintendo Switch, speciální titul pro virtuální realitu a nový díl.

Nejprve došlo k potvrzení spekulovaného Sniper Elite V2 Remastered, vylepšené verze původní hry z roku 2012. Remaster očekáváme v průběhu tohoto roku a bude dostupných pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Aktualizovaná verze bude mít lepší audiovizuální zpracování, podporu pro rozlišení 4K a HDR, všechen dodatečný obsah, nové hratelné postavy a fotografický režim pro zachycení krásných a zajímavých momentů přímo ve hře a pro jejich následnou úpravu formou různých filtrů.

[reklama]

Po zhlédnutí traileru není remaster žádnou velkou bombou, kterou by musel každý mít. Hráči, kteří odehráli původní Sniper Elite V2 na PC, PS3 či Xboxu 360, nemají potřebu si vylepšenou verzi kupovat kvůli pár lepší efektům. Remastered osloví hlavně nové hráče, ty, jenž nehráli druhý díl.

[reklama]

Majitelé Switche si letos mohou koupit ještě Sniper Elite 3 Ultimate Edition, pokračování druhé dílu, ovšem multiplayer je mírně ořezaný a spojí na jednom serveru pouze 8 hráčů. Dále byl oznámen speciální Sniper Elite určen pro virtuální realitu. Na VR titulu pracuje studio Just Add Water (Oddworld nebo I am Bread) a vyjde v letošním roce.

Potvrzen byl velký hlavní díl. O pokračování Sniper Elite 4 se první informace dozvíme v roce 2020. Sniper Elite 4 je na trhu od února 2017 a v recenzích si nevede vůbec špatně. Co byste chtěli v pátém díle za novinky?


Zdroje: tisková zpráva

, , , , , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře