Red Dead Online čeká rybaření nebo honba za zlatým brněním

První velký update letošního roku je před námi. Příští týden, přesně 26. února, čeká Red Dead Online zásadní aktualizace multiplayeru. Společně se můžeme v Red Dead Online těšit na nové Free Roam eventy, nové Showdown módy, závody, zbraně, oblečení anebo emotikony. Nebude chybět ani vybalancováno zbraní, úprava mini-mapy a nový Bounty systém. Valí se toho na nás opravdu hodně a všichni fanoušci onlinu budou jistě nadšeni.

Hodně zajímavě vypadá nový Fool´s Gold Free Roam event, kde jeden hráč bude mít na sobě zlaté brnění. Za zabití tohoto hráče získáte více bodů. Nebo se můžete chytře zaměřit na hráče, kteří se snaží ulovit zlatou zbroj. Možností je hodně a každý určitě zvolí odlišný přístup.

[reklama]

Rybáři zbystřete, v novém updatu budou obsaženy výzvy na rybaření. Důležitá informace je, že pokud se budete účastnit nějaké takové výzvy, nikdo na vás nebude moci zaútočit. Vše se bude točit jen kolem lovu ryb. Kdo naloví větší množství ryb vyhrává – o vybavení a návnady se nemusíte starat, ty dostanete.

[reklama]

Dostaneme k dispozici hned tři nové módy, v kterých se budeme snažit ukrást, vylootovat nebo doručit na určené místo batoh. Zatím žádné další informace o nových módech nebyly zveřejněny. Závody na koních taky dostanou své vylepšení, kde se budete snažit sestřelit cíl za jízdy a zároveň projíždět správnými checkpointy.

Dočkáme se i nových zbraní Evans Repeater a Rare Shotgun. Obě dvě budou k dispozici u obchodníka v katalogu. Samozřejmě nové oblečení nemůže chybět, přece jen je to vizitka vaší herní postavy. Přidány budou klobouky, vesty, bundy, kalhoty, rukavice, boty a daleko, daleko více.

Tento týden do vydání aktualizace budou dostávat všichni hráči v online režimu o 20 % více zkušeností.

Jak je vidět, Rockstar na své hráče myslí a v online režimu se určitě nudit nebudeme. Red Dead Redemption 2 vyšlo loni na PlayStation 4 a Xbox One.

, , ,

Red Dead Redemption 2

Akční adventura v otevřeném světě. Pokračování úspěšné hry Red Dead Redemption z roku 2010. Autoři GTA V lákají na epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky. Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

Datum vydání: 26.10.2018 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Red Dead Redemption 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře