Red Dead Online obdrží dnes režim Gun Rush ve stylu Battle Royale

Úspěch her Fortnite a PlayerUnknown’s Battlegrounds s módem Battle Royale se dostává i do dalších her. Loňské Call of Duty: Black Ops 4 ho obsahuje ve svém základu, a dokonce kvůli němu nejnovější díl od studia Treyarch postrádá kampaň pro jednoho hráče.

Nelítostné bitvy s bojem obdrží i populární westernová akce Red Dead Redemption 2. Rockstar Games do nejnovější aktualizace Red Dead Online zahrnuli režim Gun Rush, který je obdobou právě Battle Royale.

[reklama]

V Gun Rush musí 32 hráčů přežít v postupně se zmenšující oblasti, kde je nouze o zbraně a náboje. Vyhrává samozřejmě ten, kdo zůstane naživu jako poslední, a to buď ve Free-for-all (všichni proti všem) nebo v týmové variantě.

V dalších aktualizacích mají vývojáři z R* v úmyslu přidat nové závody a Showdown, stejně tak další zbraně a oblečení. Pozadu nezůstanou ani každodenní výzvy, aby hráči měli důvod se neustále do hry vracet. Špatně nezní ani změny u systémů Law a Bounty, kdy si musíte dávat pozor, co v multiplayeru děláte, aby za vaše zabití nebyla moc velká odměna. Potom po vás mohou jít hráči i z druhého koutu mapy. Pokud stále častěji narážíte na agresivní hráče, tak vám brzy pomůže Parley systém, stejně tak skutečnost, že na mapě už neuvidíte hráče, kteří jsou od vás na míle vzdáleni, nýbrž pouze ty ve svém bezprostředním okolí.

[reklama]

Tím to ale nekončí. V plánu je další obsah, zejména nové příběhové mise, kterými vás pověří staré (Horley a Jessica LeClerk) i nové postavy.

Na závěr dobrá zpráva pro hráče na Xboxu One, ti již mají přístup k obsahu, jenž byl exkluzivní pro PlayStation 4, jde o Red Chestnut Arabian Horse (speciální kůň), Alligator Skin Ranch Cutter Saddle (skin na sedlo) a High Roller Double-Action Revolver (zbraň).

„Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Red Dead Online bety během vánočních svátků, a zejména těm, kteří si našli čas, aby nám poskytli zpětnou vazbu. Red Dead Online zůstane v beta verzi ještě několik dalších měsíců, protože máme v plánu přidat mnohem víc nových funkcí a některé věci změnit, jiné vyladit, aby byl zážitek z hraní lepší,“ dodává Rockstar.

Red Dead Redemption 2 vyšlo loni na PlayStation 4 a Xbox One, Red Dead Online je součástí hry, k hraní potřebujete pouze předplatné PlayStation Plus na PS4 a Xbox Live Gold na Xboxu One.

, , , , , , ,

Red Dead Redemption 2

Akční adventura v otevřeném světě. Pokračování úspěšné hry Red Dead Redemption z roku 2010. Autoři GTA V lákají na epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky. Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

Datum vydání: 26.10.2018 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Red Dead Redemption 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře