Red Dead Redemption 2 dosáhl nebývalých úspěchů

Vývojáři z Rockstar Games oznámili nebývalé úspěchy, kterých dosáhla jejich kovbojka Red Dead Redemption 2, která vyšla v říjnu loňského roku na PlayStation 4 a Xbox One. V krátkém videu tvůrci odhalili, že hra získala přes 275 maximálních hodnocení v recenzích a bylo jí uděleno 175 ocenění za nejlepší hru roku 2018.

Podle serveru Metacritic – internetový agregátor recenzí – je Red Dead Redemption 2 nejlépe hodnocenou hrou současné generace konzolí od Sony a Microsoftu. Na PS4 a Xboxu One má titul shodně průměrné hodnocení 97 %. Stejný úspěch dokazuje i portál GameRankings, kterému ze všech uváděných recenzí vyplývá hodnocení 96,45 procenta u PS4 verze a 97,44 procenta u Xbox One verze.

[reklama]

Jakou hru má ve vývoji Rockstar Games teď? Pravděpodobně pokračování skvělé gangsterské série Grand Theft Auto. Red Dead Redemption přijde na řadu až za pár let. Rockstar by se ale mohl vrátit i k jiným značkám. Plus stále pracuje na Red Dead Online, multiplayer westernové akce je stále v betaverzi.

, , , , ,

Red Dead Redemption 2

Akční adventura v otevřeném světě. Pokračování úspěšné hry Red Dead Redemption z roku 2010. Autoři GTA V lákají na epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky. Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

Datum vydání: 26.10.2018 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Red Dead Redemption 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře