Red Dead Redemption 2 – pohlednice z Divokého západu představují svět

Rockstar Games představuje svou verzi Divokého západu. Vývojáři na pohlednicích přibližují několik míst z rozsáhlého a detailního světa westernové akce Red Dead Redemption 2. Ve hře navštívíme rozmanitou krajinu. Ze zelených lesů, přes typické pláně a klidná města se podíváme do větších měst, nebezpečných bažin s aligátory až na zasněžené vrcholky hor.

Valentine, The Heartlands, NH – drsné město v srdci Heartlandu díky dražbám dobytka přitahuje obchodníky, rančery, kovboje, hazardní hráče, psance a prostitutky z celého Divého západu. Všichni chtějí vydělat peníze a dobře se bavit.

Annesburg, Roanoke Ridge, NH – Horníci a jejich rodiny nemají v Annesburgu snadný život. Pracovní podmínky jsou hrozné, platy malé a mnozí přišli v dole o život.

Saints Denis, Bayou NWA, LE – Vstupní brána do Severní Ameriky s obchodní cestou přes celý stát. V rušném městě Saint Denis potkáme lidi mnoha kultur a profesí. Všichni v tomto městečku žijí bok po boku. Podnikatelé, dělníci, žebráci i zloději.

Mount Hagen, Grizzlies, Am – Jeden z těch známějších vrcholků v zasněžené oblasti Grizzlies v Ambarino.

Rhodes, Scarlett Meadows, LE – Jižní městečko Rhodes už léta trpí bojem mezi Braithwaites a Grays, dvěma plantážovými rodinami. Na první pohled vypadá město klidně a bez porušení zákonu. Pod povrchem se ukrývá napětí, lži a korupce. A samozřejmě vraždy.

Strawberry, Big Valley, WE – Strawberry bylo malé městečko. Až příjezd nového starosty z něj pomalu dělá vhodnou lokalitu pro bohaté turisty. Místním se to nelíbí a možná proti tomuto plánu budou bojovat. Možná se budeme moci přidat na jejich stranu a něco se starostou udělat.

Lagras, Bayou NWA, LE – Malá osada, vzdálená od civilizace, leží v bažinách Bayou. Obyvatelé Lagrasu si z větší části vystačí sami, živí se rybolovem, provádí bažinami cestující a možná loví i bezpečná zvířata. Taková kůže z aligátora je přece jen drahá.

Tak co říkáte na prvních sedm představených míst. Lákají vás natolik, abyste si Red Dead Redemption 2 koupili? Rockstar určitě brzy představí další lokality. Hra vychází 26. října na PlayStation 4 a Xbox One.

, , , , ,

Red Dead Redemption 2

Akční adventura v otevřeném světě. Pokračování úspěšné hry Red Dead Redemption z roku 2010. Autoři GTA V lákají na epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky. Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

Datum vydání: 26.10.2018 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Red Dead Redemption 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře