Remake MediEvil pro PS4 v prvním traileru

Halloween, anglosaský lidový svátek, děti – zejména v Americe – se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí dům od domu s tradičním koledováním. Od sousedů dostanou sladkosti. My jsme od Sony dostali první pohled na chystaný remake akční adventury MediEvil z éry prvního PlayStationu. Příběh zbabělého nemrtvého rytíře Sira Daniela Fortesque si po dvaceti letech užijeme znovu.

MediEvil pro PS4 byl oznámen na konci loňského roku jako remaster. Nakonec je z akční adventury plnohodnotný remake využívající rozlišení 4K na PS4 Pro, lepší textury a podle prvních gameplay záběrů i vylepšené ovládání. Grafická stránka se bez debat zlepšila, i tak v sobě zachovává DNA originálu. S vývojem vypomáhá tým ze studia Other Ocean Interactive.

[reklama]

Na konci videa, jež ukazuje i původní PS1 verzi, se mihne rok 2019.

[reklama]

Pokochejte se prvními obrázky:

, , , ,

MediEvil

Ohánění mečem, nebezpečné hádanky a nádherná prostředí znovu ožívají v tomto kompletním remaku originální akční adventury pro systém PlayStation. Ujmi se role Sira Daniela Fortesquea, pošetilého a dlouho mrtvého rytíře, kterého 100 let po jeho trapném odchodu z tohoto světa omylem oživil zlý čaroděj Zarok.

Datum vydání: 25.10.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: Český dabing

Více informací o hře MediEvil
[reklama]
[reklama]

Komentáře