Remake titulu MediEvil pro PlayStation 4 bude mít kompletní českou lokalizaci včetně dabingu

Společnost Sony si hýčká české hráče řadou her s českou lokalizací. Vzpomenout můžeme loňské hity God of War a Spider-Man. Její snažení pokračuje v nadcházejícím očekávaném remaku hry MediEvil, který vyjde 25. října letošního roku s kompletní českou lokalizací včetně dabingu pro PlayStation 4. Lord Daniel Fortesque bude tedy svou cestu za odplatou černokněžníku Zarokovi komentovat v češtině.

MediEvil je akční hack and slash adventura, jejíž vývoj je dílem studia Other Ocean Emeryville. „Království Gallowmere zažijete v celé jeho kráse v úchvatné grafice. Pro PS4 jsme připravili plno vylepšených vizuálních detailů, abyste mohli čelit útoku chrličů plivajících balvany, vlkodlakům a zombies a při tom využít vylepšený kamerový systém a širokou škálu zbraní, včetně kouzelných mečů a gigantických kladiv,“ vypráví kreativní ředitel.

[reklama]

Původní MediEvil vyšel v roce 1998 a v roce 2005 se podíval na PlayStation Portable. Letos v říjnu dostane zbabělec Sir Daniel znovu druhou šanci, aby porazil armádu démonů zlého čaroděje Zaroka. Legenda pravý, že Sir Daniel zabil zlého čaroděje Zaroka a jeho armádu démonů, která se snažila dobýt středověké království Gallowmere. Šampion krále Peregrina, Sir Daniel Fortesque, měl po těžké bitvě s démony Zaroka zabít a poté podlehnout svým zraněním. Ve skutečnosti byl ale Daniel zbabělec, jenž zahynul za začátku bitvy zásahem šípu do oka. Jeho armáda naštěstí Zarokovo vojsko porazila, ovšem Zarok dokázal utéct. O sto let později se Zarok vrací, aby se znovu pokusil dobýt království Gallowmere. Oživí tedy armádu nemrtvých, a přitom oživí i samotného Sira Daniela. A právě takto dostává zbabělec druhou šanci, aby se stal skutečným hrdinou.

[reklama]

Kromě standardního vydání bude k dispozici luxusnější Deluxe edice s doplňky jako je soundtrack, art book, komiks, dynamické téma pro PS4 a brnění, které se bude při boji s armádou nemrtvých démonů hodit. Deluxe edice se v předobjednávce prodává za 999 Kč, standardní edice za 779 Kč.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

MediEvil

Ohánění mečem, nebezpečné hádanky a nádherná prostředí znovu ožívají v tomto kompletním remaku originální akční adventury pro systém PlayStation. Ujmi se role Sira Daniela Fortesquea, pošetilého a dlouho mrtvého rytíře, kterého 100 let po jeho trapném odchodu z tohoto světa omylem oživil zlý čaroděj Zarok.

Datum vydání: 25.10.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: Český dabing

Více informací o hře MediEvil
[reklama]
[reklama]

Komentáře