Remasterovaná verze Sniper Elite V2 nabídne rozlišení 4K, podporu HDR a lepší efekty

V prosinci 2018 se šířily spekulace o vzniku remasterované verze taktické akce Sniper Elite V, které pramenily z australské klasifikační rady, která ve svých datech uváděla neoznámenou hru Sniper Elite V2 Remastered.

Sniper Elite V2 je taktická akce z pohledu třetí osoby zasazena do období druhé světové války s příběhem tajného agenta americké OSS, který pronásleduje nepřátele napříč klíčovými historickými lokalitami Berlína s cílem zabránit tomu, aby se technologie nacistického programu raket V2 dostala do rukou Rudé armády obléhající město. Karl Fairburne má před sebou nelehký úkol, těžkou výzvu, která hráče hodně bavila. Známý odstřelovač musí pomáhat klíčovým vědcům ochotným přejít na stranu Američanů a eliminovat ty, kteří by chtěli pomoci Rusům.

[reklama]

Teď si všichni budou moci vychutnat Sniper Elite V2 v remasterovaném provedení. V letošním roce na počítače, PlayStation 4 a Xbox One vyjde Sniper Elite V2 Remastered, jenž nabídne rozlišení 4K, podporu HDR s novými vizuální efekty, zahrne všechny dodatečné balíčky a přidá nové hratelné postavy a dnes populární Photo mód.

Více informací bude sdíleno zítra v podvečer, včetně traileru.


[reklama]

Zdroje: dsogaming.com

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře