Remedy odhalilo délku Control. Akční adventura má mít 15-20 hodin

Vývojářské studio Remedy, tvůrci dnes už proslulých a dozajista kultovních herních jmen jako jsou Max Payne a Alan Wake, vytváří velice silné příběhové tituly se zaměřením na atypické herní mechaniky. A ani jejich nejnovější počin jménem Control nemá být výjimkou. Při jeho tvorbě se ovšem vývojáři rozhodli upustit od zaběhlých mechanik a vydali se cestou otevřenějšího zážitku, ve kterém nechybí rozmanité vedlejší mise, nebo nahodile se měnící prostředí.

I proto Remedy tvrdí, že hra samotná vám sice zabere mezi patnácti až dvaceti hodinami, pokud ale budete chtít Control dohrát úplně, strávíte v něm mnohem více času. Hlavní herní náplň mimo kampaň by mělo tvořit hledání odlišného vybavení, plnění vedlejších úkolů a obecně solidní znovuhratelnost.

[reklama]

Control nám tak po menším fiasku s Quantum Break dává naději, že Remedy konečně přichází s další „divnou“ hrou, která v sobě má obrovský potenciál. A vzhledem k tomu, že Control vychází už v srpnu na PC, PlayStation 4 a Xbox One, se upřímně nemůžeme dočkat, až zjistíme, jak vypadá v běhu.


[reklama]

Zdroj: gamingbolt.com

, , , , ,

Control

Od tvůrců Alan Wake a Quantum Break. Control je nadpřirozená akční adventura z pohledu třetí osoby. Tajná agentura v New Yorku je napadena jinou světovou hrozbou. Úkolem je zastavit nepřítele a zvládnou kombinaci nadpřirozených schopností, upravitelných zbraní a neustále se měnícího prostředí.

Datum vydání: 27.08.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Control
[reklama]
[reklama]

Komentáře