Resident Evil 2 obdrží nový herní mód i klasické kostýmy

Po dohrání dvou desetihodinových příběhů bude důvod se do hororového Raccoon City vrátit. K návratu do světa zombíků má hráče přesvědčit nový obsah. Bude bezplatný a vyjde postupně.

Ve speciální streamu určeném pro Japonsko oznámil Capcom nový herní mód a klasické kostýmy. Režim The Ghost Survivors bude dostupný už 25. ledna a přináší náhodné prvky. Umožní prozkoumat herní svět v kůži jiných postav, například jako Robert Kendo nebo starostova dcera Katherine, a bude podobný klasickému Extreme Battle (Rogue) módu. Tedy sakra těžký. Jen nebude možné hrát za hlavní hrdiny.

[reklama]

Pro nostalgiky odhalil vydavatel speciální bonus. Vývojáři připravili klasické kostýmy pro oba protagonisty z původní verze z roku 1998. Zatím není jasné, jestli náhodou nejsou exkluzivně určeny pro jednu platformu. V promu byly zmíněny PSN karty. Pro ty mají být v nabídce od 25. ledna a od 22. března pro všechny zdarma.

Čekáme na oficiální oznámení pro Evropu a Severní Ameriku. Dle slov hlavních producentů plnohodnotného remaku přemýšlejí nad dalším rozšiřováním hry. V Resident Evil 2 se budou vyskytovat i různé easter eggy.

[reklama]

Resident Evil 2 vyjde 25. ledna 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

, , , , , , ,

Resident Evil 2

Hororová akce Resident Evil 2 se vrací v kompletně přepracovaném vydání a přináší mnohem hlubší a intenzivnější herní zážitek.

Datum vydání: 25.01.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Resident Evil 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře