Resident Evil 2 v prvních recenzích obdržel v průměru přes 90 bodů

Pochybuje někdo nad kvalitou kompletního remaku Resident Evil 2? Po přečtení prvních recenzích, které dnes odpoledne zveřejnily zahraniční magazíny, už by nikdo neměl. Internetový agregátor recenzí Metacritic uvádí u Resident Evil 2 přes 90 bodů, přesněji 91 bodů ze 100. Hned v deseti médiích obdržel remake maximální hodnocení, jinde často padá 95 – 90 a jen zřídka kde se hodnocení dotklo 80.

Redaktoři v recenzích vychvalují hororovou atmosféru, která vyleká i veterány, kteří hráli původní Resident Evil 2. Dále fantastický vizuál, hororové momenty, časté pocity strachu, rozšíření originálního příběhu, množství zajímavých sběratelských předmětů a easter eggů nebo chytré a náročné bonusové módy.

[reklama]

A co se nelíbí? Někomu právě prodloužený příběh. Prý jsou některé změny zbytečné. Ale také pomalý start, hloupé/nelogické pasáže a údajně špatně zvládnuté boje s bossy. Jinak je ale Resident Evil 2 vyleštěný remake klasického survival hororu a nikdo, kdo miloval původní verzi z roku 1998, by neměl litovat koupě.

Resident Evil 2 vychází tento pátek, 25. ledna, na PC, PlayStation 4 a Xbox One. A já už se nemůžu dočkat, až si ho zahraju. Co vy? Stále si můžete vyzkoušet demo.

Přečtěte si o Resident Evil 2 i tyhle články:

, , , , , , , , ,

Resident Evil 2

Hororová akce Resident Evil 2 se vrací v kompletně přepracovaném vydání a přináší mnohem hlubší a intenzivnější herní zážitek.

Datum vydání: 25.01.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Resident Evil 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře