Restart závodní série GRID okatě připomíná předchozí díly. Podívejte se na záběry z hraní

Čtyři minuty ze závodů GRID stačily, aby fanoušci pojali podezření, že v britském studiu Codemasters využili hotovou práci z předchozích dílů a budou se jim snažit v září letošního roku prodat další hru. Tak na ně působí ukázka níže, kde vidíme závody v ulicích San Franciska a Šanghaje. Navíc proklamovaný detailní a realistický model poškození, který ovlivní výkon vozu i jeho manévrovatelnost, v současné verzi hry zdá se chybí.

GRID je restart závodní série. Ve hře bude 70 vozů rozdělených do šesti výkonnostních tříd. Závodit se bude na 12 místech po celém světě, včetně Číny, Malajsie, Barcelony nebo USA, kde budou městské tratě i známé okruhy. GRID dále nabídne šest herních režimů, rozsáhlou kariéru a výzvu, v níž můžete porazit Fernanda Alonsa, bývalý pilot Formule 1 je konzultantem při vývoji hry.

[reklama]

„Postavte se na start ve světové sérii GRID a vybojujte vzrušující bitvy kol s ikonickými a nejžádanějšími závodními automobily – současnými i klasickými – od GT přes Touring a Muscle, až po Stock a super modifikace, a to vše na ikonických místech celého světa. GRID zachycuje každý moment závodu, od adrenalinového vzrušení po zhasnutí světel až po radost při mávnutí kostkované vlajky v cíli i vše mezi tím – všechno je silně akční. Jeden incident stíhá druhý – těsné předjíždění, auta nárazník na nárazník a kolize mezi soupeři – a to vše je opepřeno rivalitou, kamarády z týmu a herním řidičem, který se vám buď bude snažit pomoct, nebo vám bude překážet v postupu,“ vnadí hráče tisková zpráva.

[reklama]

GRID vyjde 13. září na PC, PlayStation 4 a Xbox One. S Ultimate Edition budete mít hru o tři dny dříve.

Zajímá vás o GRID více informací? Přečtěte si náš starší článek.


Zdroj: ign.com

, , , , ,

GRID

Restart prvního dílu závodní série GRID. Hra nabízí příležitost vybrat si vlastní cestu, vytvořit svůj vlastní příběh a dobít svět motoristického sportu. Postavte se na start ve světové sérii GRID a vybojujte vzrušující bitvy kol s ikonickými a nejžádanějšími závodními automobily - současnými i klasickými - od GT přes Touring a Muscle, až po Stock a super modifikace, a to vše na ikonických místech celého světa.

Datum vydání: 11.10.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře GRID
[reklama]
[reklama]

Komentáře