Restart závodů GRID od Codemasters o měsíc odložen. Co hra nabídne?

Najděte si zmizík a přepište si v kalendáři datum vydání pro GRID. Restart závodní značky od Codemasters nevyjde avizovaného 13. září, ale o pár týdnů později. Britské studio oznámilo odklad na 11. října 2019. U edice Ultimate, která je dražší (zahrne přístup k dalšímu obsahu), stále platí přednostní přístup do hry o tři dny dříve, tedy od 8. října.

Podle Codemasters bylo o odkladu rozhodnuto z důvodu dalšího času pro vývoj, respektive pro leštění a vyladění hry. Brzy se máme dozvědět další informace o GRID a vidět nové trailery a gameplay záběry. Hra dorazí na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Objeví se ale i ve streamovací službě Google Stadia koncem letošního roku.

V GRID se postavíte na start ve světové sérii s ikonickými závodními automobily ze současnosti i historie – od GT přes Touring a Muscle, až po Stock a super modifikace, a to vše na ikonických místech celého světa. „GRID zachycuje každý moment závodu, od adrenalinového vzrušení po zhasnutí světel až po radost při mávnutí kostkované vlajky v cíli i vše mezi tím – všechno je silně akční. Jeden incident stíhá druhý – těsné předjíždění, auta nárazník na nárazník a kolize mezi soupeři – a to vše je opepřeno rivalitou, kamarády z týmu a herním řidičem, který se vám buď bude snažit pomoct, nebo vám bude překážet v postupu,“ dodává tisková zpráva.

[reklama]

Trať Brands Hatch s vozem Chevrolet Corvette C7.R


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , ,

GRID

Restart prvního dílu závodní série GRID. Hra nabízí příležitost vybrat si vlastní cestu, vytvořit svůj vlastní příběh a dobít svět motoristického sportu. Postavte se na start ve světové sérii GRID a vybojujte vzrušující bitvy kol s ikonickými a nejžádanějšími závodními automobily - současnými i klasickými - od GT přes Touring a Muscle, až po Stock a super modifikace, a to vše na ikonických místech celého světa.

Datum vydání: 11.10.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře GRID
[reklama]
[reklama]

Komentáře