Retro střílečka Prodeus s kostičkovaným vizuálem a moderními prvky. Stojí za ní spoluautoři posledního Dooma

Nintendo se vrací ke svým starým kouskům s reinkarnací svých konzolí, stejný krok následuje Sony se zmenšenou verzí PlayStation One a podobnou cestou se vydává i řada nezávislých vývojářů a nadšenců, kteří touží hráčům přinést starou hratelnost v modernějším provedením. To si řekla i dvojice Michael Voeller a Jason Mojica ze studia Bounding Box Software. Společně s partou nezávislých umělců a designérů nám chtějí v roce 2019 naservírovat Prodeus.

First-person střílečka je vytvořena pomocí moderních renderovanacích technik. Má dosáhnout stejných kvalit, které očekáváme od drahých a pracích AAA titulů, ovšem při zachování některých estetických prvků z legendárních kousků jako je Doom a Quake. 3D retro bude mixnuto špičkovými vizuálními efekty, postarším uživatelským rozhraním s futuristickým nádechem a celou tu rychlou akci se spoustou výbuchů a kostičkované krve doprovodí nespočet nepřátel, abychom měli po čem střílet.

[reklama]

Spolehnout se můžete na destrukci prostředí a arzenál různých zbraní s potřebnou zbrojí, která odolá démonům ze samotného pekla. Michael Voeller a Jason Mojica, kteří v životopisech uvádějí tituly jako Doom (2016), Wolfenstein (2009), Singularity, BioShock Infinite nebo první a druhé Call of Duty: Black Ops, slibují nepřetržitou podporu po vydání, obsah vytvořený komunitou a snadný level editory pro úpravu a vytvoření vlastních úrovní.

[reklama]

Prodeus rozpoutá krvavou lázeň v roce 2019 na počítačích a konzolích PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Cena odhalena nebyla. Doufejme, že Prodeus se povede. V prvním traileru a na screenshotech nevypadá špatně.

, , , , , ,

Prodeus

Kostičková grafika, moderní efekty, spousta zbraní, horda nepřátel a výbuchy. To je v kostce first-person střílečka Prodeus, kterou připravují spoluautoři Dooma z roku 2016. Hra vyjde v roce 2019.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Prodeus
[reklama]
[reklama]

Komentáře