Rocket League je druhou hrou umožňují cross-play na PS4

Po veleúspěšné střílečce Fortnite se do beta programu Cross-Play přidala i hra Rocket League. Společnost Psyonix oznámila, že budeme moci hrát Rocket League proti svým přátelům, kteří vlastní i jiné platformy. Cross-Play půjde s majiteli konzole Xbox One a s majiteli konzole, co zaznamenala raketový start a rekordní prodeje, Nintento Switch. S hráči na PC je Cross-Play již možný. Majitelé konzolí PS4 si budou moci vybrat pomocí nastavení, jestli chtějí hrát jen proti hráčům s PS4 nebo proti všem. Cross-Play se vztahuje na všechny módy hry, takže hráči nebudou o nic ochuzeni.

Ředitel Psyonix Jeremy Dunham řekl: „Jedinou věc, kterou teď musím udělat, je zjistit, jak si se všemi stojíme po politické stránce a potom můžeme celou věc dokončit. Technicky vše funguje, potřebujeme jen trochu času vše připravit.“

[reklama]

Po dlouhých letech, kdy Sony razantně odmítala jakékoliv Cross-Play, se konečně pod tlakem hráčů rozhodla umožnit již druhé hře Cross-Play funkci. Je to určitě ze strany Sony velice vstřícní krok a my můžeme doufat v další tituly, které Sony hráčům zpřístupní. Vše bude obsaženo v následujícím patchi, který komunita netrpělivě vyhlíží.

Ve hře Rocket League hrajeme s raketami poháněnými autíčky zběsilý fotbal. Hra vloni dosáhla přes 40 milionů hráčů, což jen dokazuje její kvality.

[reklama]

Vítáte pomalu rozrůstající Cross-Play režim, nebo raději hrajete jen proti svým PS4 protivníkům?

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře