Rozpálená poušť v Battlefieldu 5. Střílečka od EA DICE se pochlubila mapou Al Sundan

Studio DICE pokračuje ve vývoji hry Battlefield 5. Hráči si mohou stáhnout první část aktualizace čtvrté kapitoly, která přináší další bezplatnou mapu do multiplayeru. Tou je rozpálená severoafrická poušť Al Sundan. Znát ji budete z válečného příběhu pro jednoho hráče pod názvem Under No Flag. Vývojáři zintenzivnili letecký a pozemní boj a podle svých slov dosáhli optimalizace pro totální řežbu více hráčů.

„Zapojíte se do boje podél bujného pouštního pobřeží a v drsných kontrastních prostředích. Síly Osy oblast militarizovaly pomocí táborů, radarové věže a letecké základny – a právě o nadvládu nad těmito kritickými body musíte bojovat,“ lákají autoři na multiplayerovou mapu Al Sundan. Ta je od dnešního dne dostupná v aktualizaci pro PC, PlayStation 4 a Xbox One verze Battlefieldu V.

„Na tak všestranné mapě jako Al Sundan se dá hrát mnoha herními styly. Tento klasický sandbox na způsob Battlefieldu dobře využijte a zajistěte si vítězství pomocí vozidel, protitankových a protivzdušných děl, letadel a přepravních vozidel. Pokud jste hráč, který se zaměřuje především na hraní za pěchotu, měli byste se pohybovat kolem radarové stanice a vesnice. Vše ostatní okolo nahrává hře s vozidly,“ radí DICE a zmiňuje čtyři tipy pro úspěšné tažení touhle mapou:

  • Přineste si kladivo! V mokřadech mezi vlajkami E a D bude celkem dost opevnění, které můžete postavit. Na každém bodě můžete postavit také protitanková děla.
  • Rychlejší úbytek nepřátelských tiketů není jedinou výhodou obsazování kontrolních bodů. Letiště poskytuje vlastnícímu týmu další letadla a pobřežní baterie zase tanky.
  • Sledujte rozlehlá otevřená prostranství. Na otevřeném prostranství neběhejte přímým směrem a ukryjte se dýmovnicemi.
  • Pokud jste pilot, kterého stíhá nepřátelské letadlo, pokuste se uniknout manévrem v kaňonu.
[reklama]

Za měsíc na hráče Battlefieldu 5 čeká další multiplayerová mapa. Marita je zasazena do Řecka a společně s mapou Al Sundan je navržena pro střety až 64 hráčů. V srpna budou vydány mapy Provence a Lofoten Islands. V říjnu ještě dorazí mapa Operation Underground, která je inspirována mapou Operation Metro z Battlefieldu 3.

Nejdůležitější ale bude podzim letošního roku. O slovo se přihlásí pátá kapitola Battlefieldu 5. Ta přenese boje do Tichého oceánu, kde budou operovat i japonské jednotky, včetně ikonických vozidel a zbraní. Těšit se můžete na tři nové mapy v rámci páté kapitoly. Bojovat na nich budou Američané a Japonci. Přečtěte si více zde.


Zdroj: oficiální stránky hry

, , , , , , ,

Battlefield V

Battlefield V vás v rámci návratu série ke svým kořenům zavede v dosud nevídaném zpracování druhé světové války do největšího válečného konfliktu v dějinách. Veďte své družstvo k vítězství a ve hře více hráčů zažijte zcela nové situace, jako například režim Grand Operations na několika mapách. Bojujte na celém světě v kampani pro jednoho hráče.

Datum vydání: 20.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Battlefield V
[reklama]
[reklama]

Komentáře