Rozšiřování Battlefieldu 5 pokračuje. Boje z druhé světové války se přesunou na nové mapy, včetně Pacifiku

Švédské studio EA DICE usilovně pracuje na pokračování válečné série Battlefield, ale zároveň vývojáři nezapomínají na současný Battlefield 5. Na hráče čeká nový obsah, který boje z druhé světové války přesune na nové mapy. Ty budou zdarma, stejně jako další dodatečný obsah.

Před dvěma dny byly mapy představeny. Dnes jsme se na akci EA Play mohli podívat na tyto multiplayerové mapy a prohlédnout si je v pohybu. Konkrétně jde o čtyři mapy: Provence se nachází v okupované Francii a soustředí se na těsný boj. V Lofoten Islands se přesunete do Norska, kde musíte zaútočit nebo ubránit továrnu na výbušniny. Milovníci větších bitev si užijí mapu Al Sundan v Severní Africe a řeckou mapu Marita. Obě novinky jsou navrženy pro střety až 64 hráčů.

[reklama]

Čtveřice nových multiplayerový map je součástí čtvrté kapitoly Battlefieldu 5. Ta začne 27. června s mapou Al Sundan, která je založena na válečném příběhu Under No Flag ze singleplayeru Battlefieldu 5. V červenci bude k dispozici Marita a v průběhu srpna budou vydány mapy Provence a Lofoten Islands. V říjnu ještě dorazí mapa Operation Underground, která je inspirována mapou Operation Metro z Battlefieldu 3.

[reklama]

Důležitý bude podzim letošního roku. Pátá kapitola přinese do Battlefieldu 5 boje v Tichém oceánu, kde budou operovat i japonské jednotky, včetně ikonických vozidel a zbraní. Těšit se můžete na tři nové mapy v rámci páté kapitoly. Bojovat na nich budou Američané a Japonci.

Komunita Battlefieldu 5 má kromě chystaných nových map a Japonců jistě radost i z privátních zápasů. Ty budou ve hře dostupné od letošního září.

„Válka v Tichomoří patří do battlefieldovské DNA už od debutu převratného Battlefieldu™ 1942. Aktuálně pracujeme na prvotřídním ztvárnění tohoto konfliktu. Spojené státy se střetnou s Japonskem na nových mapách včetně moderně pojaté battlefieldovské klasiky Iwo Jima. S obojživelnými jednotkami zasadíte nepříteli úder na válkou zuboženém pobřeží a s rozšířeným arzenálem povedete své družstvo k vítězství,“ uvedl Jonas Elfving z EA DICE.

Neustále vylepšovaný Firestorm: „Pokud jste fanoušci battle royale, náš zapálený entusiasmus pro ohnivou mapu Halvøy vás musel víc než potěšit. Firestorm bude mít pravidelně aktualizovanou mapu i systém hry. První aktualizace představí nové zbraně, upravené skiny, opětovný výsadek družstva, vylepšené pátrání po výzbroji i párování při vytváření zápasů a taky zbrusu novou lokaci s názvem The Dome. To nás čeká v polovině června,“ dodal Elfving.

Od 8. června si můžete Battlefield 5 zahrát přes EA Access a Origin Access Vault. Od příštího měsíce bude titul prostřednictvím EA Access k dispozici i na PlayStationu 4.

Battlefield 5 vyšel v listopadu loňského roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Do února letošního roku bylo prodáno 7,3 milionů kopií hry. Toto číslo bere vydavatelská společnost Electronic Arts jako zklamání, prognózy byly o jeden milion vyšší. Přesto EA nechtějí nejnovější Battlefield pohřbít a studio DICE ho bude nadále obohacovat o nový obsah.

, , , , , , , ,

Battlefield V

Battlefield V vás v rámci návratu série ke svým kořenům zavede v dosud nevídaném zpracování druhé světové války do největšího válečného konfliktu v dějinách. Veďte své družstvo k vítězství a ve hře více hráčů zažijte zcela nové situace, jako například režim Grand Operations na několika mapách. Bojujte na celém světě v kampani pro jednoho hráče.

Datum vydání: 20.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Battlefield V
[reklama]
[reklama]

Komentáře