RPG adventura Haven od tvůrců Furi připomíná pohádkové Rime

Nevšední a krásné hry se zajímavým příběhem přinášejí zážitky, které se nám vryjí do paměti. Dokázalo to kouzelné RiME s hádankami od Tequila Works a budou to chtít dokázat i vývojáři ze studia The Game Bakers. Ty tentokrát nejdou na ruku milovníkům hack and slash a shoot ‚em up žánrů, ale právě těm, kterým se líbí zmíněné RiME a jemu podobné tituly. Tady žádné šílené střílení rozhodně nečekejte.

Haven je RPG adventura o každodenní lásce, rebelii proti pravidlům a také jídlu. „Hrajete za zamilovaný pár, který utekl na ztracenou planetu. Jediné, co je pro ně důležité, je zůstat spolu,“ odkrývají nesměle autoři svůj nový projekt a v necelé minutě nám ukazují prostředí a po něm poletující zamilovaný pár.

[reklama]

Vizuál je nevšední a hudba nečekaná. Z tohoto se může vyklubat opravdu cokoliv, možná na záhadné a dosti barevné planetě narazíme na nějaké protivníky, možná budeme bojovat s prostředím a možná to bude úplně o ničem jiném. Kdo ví…

Vydání Haven, na němž se pracuje přibližně dva roky, je naplánované na rok 2020. Určené je pro PC a blíže nespecifikované konzole. Brzy přijdou další informace, prý i detaily o systému bitev, a screenshoty.

[reklama]

Furi, předchozí hra od The Game Bakers, je dostupná na PC, PS4, Xbox One a Switch.

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře