Růžové RAGE 2 se naváží do růžového Far Cry New Dawn

Je to náhoda nebo za podobnou barevnou paletou dvou stříleček se skrývá něco jiného? Marketingové oddělení Bethesdy využívá této situace a obrázkem láká na nový trailer růžové střílečky RAGE 2. Při tom se nápisem Newer Dawn naváží do konkurenčního, také růžového Far Cry New Dawn od Ubisoftu. V odpovědi na příběhový trailer New Dawn pak twitterový účet RAGE 2 poznamenal, že je nové Far Cry sladké.

Obě first-person střílečky nám ukážou post-apokalyptickou budoucnost. Příroda si vzala zpět to, co ji před dávnými a dávnými časy patřilo. Svět se hodně změnil a všechny tyhle okolnosti vedly k tomu, že je svět mnohem růžovější než dnes. Ve Far Cry New Dawn to bude známé Hope County z Far Cry 5 (17 let po jaderné katastrofě) a v RAGE 2 zasáhl Zemi asteroid a všude jsou mutanti.

[reklama]

O kvalitách obou her se sami přesvědčíme. Příští týden dorazí nový trailer lákající na RAGE 2. Do té doby data vydání: Far Cry New Dawn se s růžovou pochlubí 15. února na PC, PS4 a Xboxu One a RAGE 2 se svou růžovou 14. května na stejnou trojici platforem.

[reklama]

, , , , , , , ,

RAGE 2

Střílečka RAGE 2 představuje karneval krveprolití v dystopickém světě postrádajícím jakýkoliv řád či zákon. Za hrou stojí tvůrci sérií Doom, Just Cause či Mad Max.

Datum vydání: 14.05.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře RAGE 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře