S Emmetem a Lucy za hranice známého světa. V únoru vyjde hra podle filmu LEGO příběh 2

Společnost Warner Bros. oznámila vývoj hry LEGO Movie 2, která je založena na událostech stejnojmenného filmu. Nepřátelští vetřelci zanechali městečko Bricksburg v ruinách. Emmet a Lucy se v doprovodu svých hrdinných přátel musejí vydat na cestu mimo hranice jim známého světa, aby zachránili své kamarády ze spárů podivných obyvatel mimozemského světa jménem Systar System.

Oznámení přichází týden po zveřejnění druhého traileru k filmu LEGO Movie 2: The Second Part, jenž má naplánovanou premiéru na začátek únor 2019. O něco později dorazí hra. Warner Bros stanovil vydání na 26. února 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Přesně o měsíc později si zahrají majitelé Nintenda Switch.

[reklama]

V akční adventuře určené pro děti i dospělé hráče se seznámíme s novými postavami, prozkoumáme nová prostředí a budeme hledat vzácné předměty, materiály a nástroje. V průběhu dobrodružství odemkneme více než 100 hratelných postav z prvního a druhého filmu, podíváme se na ikonická místa, postavíme speciální objekty z kostiček a staneme se mistrem stavitelem, který dokáže postavit celý vlastní svět.

Další detaily budou následovat později. Zatím se pouze vývojáři rozplývají nad tím, že mohou využít druhý film Lego příběh k vytvoření hry.

[reklama]

První díl LEGO Movie Videogame vyšel v únoru 2014 – ve stejný čas i hra. V pokračování očekávám kooperaci a další prvky, kterými TT Games obohatili své předchozí LEGO hry. Čeština nejspíš znovu nebude, stejně jako u starších titulů z kostičkového světa.

První obrázky ze hry LEGO Movie 2

Nejnovější trailer k filmu LEGO příběh 2

, , , , , , ,

LEGO Movie 2

Děj hry je založen na událostech filmu LEGO příběh 2, kde nepřátelští vetřelci zanechali městečko Bricksburg v ruinách. Nyní je čas, aby se Emmet a Lucy v doprovodu svých hrdinných přátel vydali na cestu mimo hranice jim známého světa a zachránili své kamarády ze spárů podivných obyvatel mimozemského světa jménem Systar System.

Nintendo Switch verze vyjde 26. března 2019

Datum vydání: 26.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře LEGO Movie 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře