S novou sadou Labo od Nintenda se děti i dospělí ponoří do virtuální reality

Nintendo oznámilo čtvrtou Labo sadu na výrobu dalších různých přizpůsobitelných kartonových Toy-Con výtvorů. Po autech, ponorkách, letadlech nebo robotech si děti a dospělí vyrobí improvizovaný headset pro virtuální realitu (VR Goggles). Po složení do něj vloží Switch a zažijí nové zážitky ve hrách.

Nintendo Labo VR Kit bude k dostání od 12. dubna letošního roku. Vedle dvou rozšířených sad bude v prodeji kompletní edice obsahující materiál z kartonu na výrobu všech šesti VR Toy-Conů. Tato plnohodnotná verze bude stát 80 dolarů, zatímco jedna rozšířená sada vyjde na 20 dolarů. Je tak na hráčích, zda se rozhodnou pro všechny výtvory nebo zvolí jen některé.

[reklama]

S levnějším startovním kitem za 40 dolarů obdržíte headset a Blaster. Sadu lze postupně rozšířit o kameru a rameno z prvního Expansion setu a dalšího příslušenství z druhého setu. Podmínkou pro Expansion sety je vlastnit startovní kit.

Kompletní Nintendo Labo VR Kit obsahuje Nintendo Switch software a materiál na stavbu všech šesti Toy-Con projektů – Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Elephant. K tomu všemu ještě držák na obrazovku a bezpečnostní kryt. Tato sada je dobrou volbou pro děti a rodiny, které se chtějí plně ponořit do virtuální reality.

[reklama]

Starter Set  VR Kit+ Blaster: Startovní sada obsahuje Nintendo Switch Software a komponenty potřebné na sestavení Toy-Con VR Goggles a Toy-Con Blaster, nechybí ani držák na obrazovku a bezpečnostní kryt. Starter Set je skvělým vstupem do světa Nintendo Labo VR.

Majitelé Starter Setu si mohou dokoupit volitelná rozšíření pro nové zážitky:

  • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 1:  obsahuje Toy-Con Elephant a Toy-Con Camera.
  • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 2: obsahuje Toy-Con Wind Pedal and Toy-Con Bird.


Zdroje: ign.com

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře