S Paradox Mods bude sdílení modifikací snadnější. Zatím cílí na PC a Xbox One

Konzole byly dříve dost uzavřené, ale postupně se otvírají hráčům a umožňují obohacovat některé hry o propracované komunitní výtvory. Hry od společnosti Paradox Interactive, vydavatel Cities: Skylines, Europa Universalis, Hearts of Iron, Crusader Kings nebo Stellaris, jsou proslulé modifikacemi, a právě díky nim dokážou tyto strategie roky přežívat a bavit hráče, kteří jsou ochotni si koupit i mnoho placeného dodatečného obsahu od vývojářů.

V Paradoxu si moc dobře uvědomují sílu modifikací a rozhodli se na nich v budoucnu stavět. Už dnes pustili Paradox Mods, novou platformu, která usnadní tvůrcům modifikací nahrávat a sdílet jejich výtvorů s celou hráčskou základnou. Důležité je, že Paradox Mods funguje nejen na počítačích, ale také na Xboxu One od Microsoftu. Zatím je s Paradox Mods propojena jen budovatelská strategie Surviving Mars z března loňského roku, ale už dnes nabízí přes 30 různých modu. V hlavním menu hry hledejte záložku “Mod Manager”, kde si snadno prohlédnete všechny dostupné mody a můžete si je stáhnout do své hry.

[reklama]

Surviving Mars na Xboxu One nově podporuje klávesnici a myš. Pro podporu je nutné stáhnout nejnovější aktualizaci.

Uvidíme, které další hry budou Paradox Mods podporovat. Společnost se dušuje, že jich v letošním roce bude více. Otázkou je, zda se tato nová platforma rozšíří i na PlayStation 4 od Sony.

[reklama]

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře