S PlayStation VR si prostřílíme cestu skrz podsvětí Londýna v akčním thrilleru Blood & Truth

PlayStation VR jednohubku London Heist, která je přiložena u PlayStation VR Worlds, využili autoři pro vznik většího akčního projektu. Titul Blood & Truth nám byl včera večer detailněji představen v pořadu State of Play s příběhovým trailerem společně s datem vydání. To připadlo na 28. května letošního roku.

„Je to všestranná střílečka z pohledu první osoby, která se odehrává uprostřed londýnského zločineckého podsvětí, kde naleznete nepřetržitou akci,“ popsal hru hlavní designér Simon Hermitage na PlayStation Blogu. „Našim cílem s Blood & Truth bylo vzít to, co jsme se naučili u London Heist a využít tuto zkušenost k tomu, abychom vytvořili naprostý PS VR blockbuster, v němž hráč prožije nejdivočejší fantazie akčního hrdiny v plnohodnotné střílečce z pohledu první osoby. Pracovali jsme s hollywoodským producentem a režisérem Rickem Porrasem (Pán prstenů, Kontakt, Forrest Gump) a s herci, včetně Colina Salmona (Smrtelné stroje, London Has Fallen, Resident Evil).“

[reklama]

V Blood & Truth se tedy ocitneme ve špinavém a dekadentním podsvětí Londýna. Vžijeme se do Ryana Marske, člena elitních speciálních jednotek, jenž je na zoufalé cestě za záchranou své rodiny před nemilosrdným válcem podsvětí.

[reklama]

„Popadni své pohybové ovladače PS Move a odpráskni každého, kdo se ti postaví do cesty. Čekají tě hromady nepřátel, nečekaná tajemství a napínavé honičky v adrenalinem nabité akci inspirované zážitkem The London Heist ze hry PlayStation VR Worlds,“ láká na hru Sony.

Pokud vývojáři zachovají atmosféru a hratelnost z London Heist, případně vše ještě vyšperkují, tak tu máme velmi, ale velmi zajímavou střílečku pro PlayStation VR, kterou si nenechám ujít. Co vy?

Hlavní prvky hry

Staň se akčním hrdinou

Zjisti, jaké to je ocitnout se v samém srdci akce, se soupravou PS VR, díky které pocítíš vibrace ze svých zbraní, budeš nabíjet oběma rukama, jako bys doopravdy držel v ruce zbraň, a mačkat tlačítka přesně tak, jak bys to dělal ve skutečnosti.

Staň se hlavním hrdinou

Do středu dění tě vtáhne propracovaný příběh a napínavý scénář, kde se můžeš při rozhovorech rozhodovat o odpovědích.

Prozkoumávej kultovní a propracované prostředí Londýna

Moderní Londýn, kde se střetává hnus a krása, ti učaruje také díky jedinečnému soundtracku klasického orchestru a špíny Londýna, složenému přímo pro hru uznávanými umělci.


Zdroje: playstation blog, tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře