Šéf Xboxu potvrdil spolupráci s AMD pro budoucí platformy

Na letošním CES 2019 konaném v Las Vegas se během AMD konference objevil na pódiu šéf divize Xboxu a krátce pohovořil o spolupráci pro budoucí platformy.

„Když se zaměříme na platformy, které vytváříme a práci, kterou odvádíme, partnerství a inovace, které jsme v minulosti viděli, vše nás dovedlo k tomu, co jsme dnes dokázali udělat. Myslím, že to bude všechno důležité pro naši budoucnost. Opravdu se těším, až to v budoucnu všem ukážeme,“ řekl Phil Spencer z Microsoftu.

[reklama]

Phil Spencer přímo nepotvrdil, že hardware od AMD bude součástí jejich příští konzole, je to však velmi pravděpodobné. Protože AMD je samozřejmě součástí současné generace Xboxu: Xboxu One, Xboxu One S a Xboxu One X. Technologii od AMD najdeme i u konkurenčního PlayStationu 4.

V kuloárech se šeptá, že nový Xbox nese kódový název Scarlet a že ve vývoji jsou údajně další dvě konzole s kódovými názvy Anaconda a Lockhart. Jedna by měla být více cenově přístupná a z grafické síly druhé by nám všem měla spadnou čelist až na zem. Jestli se tyhle dohady potvrdí, to se teprve dozvíme. Očekává se, že ohlášení nového Xboxu a PlayStationu by mělo proběhnout letos a obě konzole prý dorazí na trh už v roce 2020. Conseil juridique gratuit, Avocat divorce https://avocats.link/avocat-divorce/

[reklama]

Hrajete raději na Xboxu nebo PlayStationu?

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře