Sekiro: Shadows Die Twice – launch trailer a prezentace bossů

Hry od japonského studia FromSoftware jsou pořádně těžké a trvá dlouho, než přijdete na jejich principy, abyste překonali obyčejné protivníky i zákeřné a tuhé bosse. Mnozí nad sérii Dark Souls a PlayStation 4 exkluzivitou Bloodborne zlomili hůl dřív, než stihli propadnout kouzlu těchto akčních hardcore RPG titulů. Pokud jste ale propadli, jistě se nemůžete dočkat 22. března 2019, kdy na PlayStation 4, Xbox One a PC vychází Sekiro: Shadows Die Twice.

Sekiro: Shadows Die Twice není typickým představitelem předchozích značek FromSoftware, liší se v nejednom prvku. Vývojáři však slibují, že pověstná obtížnost bude stále přítomna. S ní jde ruku v ruce nový bojový systém. Sekiro je rychlejší, otevřenější a má hráčům umožnit různé herní styly, respektive možnosti, jak překonat protivníky.

[reklama]

Teď už nechám za hru mluvit dnes zveřejněný launch trailer, který připomíná datum vydání. Pod ním vám nabízíme prezentaci různých bossů, s nimiž se v Sekiro: Shadows Die Twice setkáte.

Lady Butterfly

[reklama]

Great Serpent

The Chained Ogre

Gyoubu Masataka Oniwa

Corrupted Monk

, , , , , ,

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice, nová akční adventura od autorů hardcore RPG titulů Dark Souls a Bloodborne, se odehrává v japonském fantasy světě 16. století, takzvaném Sengoku. Stanete se válečníkem, jenž chrání svého pána a jeho rodinu.

Datum vydání: 22.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Sekiro: Shadows Die Twice
[reklama]
[reklama]

Komentáře