Sekiro: Shadows Die Twice. Novinka od autorů Dark Souls v pohybu

Po obrovském úspěchu série Dark Souls se v japonském studiu FromSoftware rozhodli prosadit s další hardcore RPG akcí, tentokrát ale více dynamickou, přesto náročnou. Sekiro: Shadows Die Twice má být mix Dark Souls, PlayStation 4 exkluzivity Bloodborne a dalších her tohoto uznávaného týmu (třeba série Tenchu).

Sekiro: Shadows Die Twice se odehrává v japonském fantasy světě 16. století, takzvaném Sengoku. Staneme se samurajem, jenž chrání svého pána a jeho rodinu. V nových gameplay záběrem od magazínu Game Informer prozkoumáme novou oblast nazvanou Hirata Estates. Tahle oblast je vzpomínkou konající se tři roky před hlavním příběhem a pomůže nám pochopit vztah hlavního hrdiny Sekira s postavou pojmenovanou „mladý pán“. To je ten lord, jehož musíme chránit za každou cenu.

[reklama]

Dan Tack a Suriel Vazquez v krátkém videu ukazují různé postupy a techniky boje, průzkum lokality při hledání tajných místností nebo potvrzují, že Sekiro umí plavat a je dost mrštným bojovníkem.

Premiéra hry Sekiro: Shadows Die Twice je stanovena na 22. března 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

[reklama]

, , , , , ,

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice, nová akční adventura od autorů hardcore RPG titulů Dark Souls a Bloodborne, se odehrává v japonském fantasy světě 16. století, takzvaném Sengoku. Stanete se válečníkem, jenž chrání svého pána a jeho rodinu.

Datum vydání: 22.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Sekiro: Shadows Die Twice
[reklama]
[reklama]

Komentáře