Servery hry Anthem mají problémy hned po spuštění dema

Dnes po 18. hodině jste měli možnost si zahrát VIP demoverzi Anthem od BioWare. Bohužel, hned na začátku se potýkaly servery EA s problémy s kapacitou serveru, případně s dostupností serveru.

Servery byly nedostupné během pár minut poté, co jste měli možnost spustit VIP demoverzi. Situace se nezlepšila ani po zásahu EA, kdy údajně navýšili kapacitu serveru. Servery jsou stále přetížené, nebo nedostupné. EA také řeší problém s nekonečným načítáním hry a navrhuje, aby jste znovu spustili hru a pokusili se načíst misi.

[reklama]

Podle generálního manažera Case Hudsona z BioWare se nejedná o problém s kapacitou serveru, ale zřejmě o jiný nezjištěný problém.

[reklama]

Bohužel, tento start se EA nepovedl. Doufáme, že situace bude následující den vyřešená a bude možnost si tak demoverzi vyzkoušet. VIP demo je dostupná pro ty, kteří provedli předobjednávku nebo mají placený účet na EA Access na Xboxu One, případně Origin Access na počítači.

VIP Demoverzi je možné vyzkoušet do neděle 27. ledna 2019 (3:00 hodin). Lze očekávat, že kvůli tomuto problému bude beta prodloužena. Problém je nejspíš mnohem větší, protože nejdou ani servery dalších her od společnosti Electronic Arts, mj. FIFA 19.

Více o demoverzi se dočtete v článku V kostce: Vše o „třídenní“ demoverzi Anthem.

Situace se nezlepšila ani v době psaní toho článků (okolo 22:20 hodin). Celou situace budeme sledovat a přineseme nové informace o průběhu funkčnosti VIP demoverze Anthem.

, , , , , , , , ,

Anthem

Anthem je multiplayerová online akce zasazena do otevřeného světa, který budeš sdílet s až dalšími třemi hráči. Staneš se Freelancerem, skupinou, která opustila svou civilizaci a vydala se zkoumat okolní světy. K dispozici máš přizpůsobitelný exosuit nazvaný Javelin, jenž ti dodá nadlidské schopnosti.

Datum vydání: 21.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Anthem
[reklama]
[reklama]

Komentáře