Šest stupňů obtížnosti v Anthem. Už lze stáhnout demo

Anthem, kooperativní akce s RPG prvky od BioWare, nebude mít jednu, dvě nebo tři obtížnosti, ale rovnou šest! Na začátku dostaneme na výběr z tradiční trojice: lehká, normální a těžká obtížnost. Po dosažení 30. úrovně se odemknou další tři: Grandmaster 1, Grandmaster 2 a Grandmaster 3 (thx IGN.com). Čím vyšší obtížnost si zvolíte, tím tvrdší jsou nepřátelé, ale na oplátku získáte více zkušeností a třeba i lepší vybavení.

Abyste měli na Grandmaster 3 nějakou šanci, doporučují vývojáři legendární vybavení. To je rozděleno na šest úrovní.

[reklama]

Anthem vyjde 22. února 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Už v pátek ale startuje víkendové demo pro předplatitele EA Origin a EA Access, stejně tak pro předobjednávky. Veřejné demo bude dostupné další víkend, od 1. února.

Demo Anthem si můžete již stáhnout do svého počítače nebo konzole. Na PC je to 44 GB soubor, na PS4 a Xboxu One má demoverze kolem 26 GB. Více o demu v souhrnu.

[reklama]

, , , , , , ,

Anthem

Anthem je multiplayerová online akce zasazena do otevřeného světa, který budeš sdílet s až dalšími třemi hráči. Staneš se Freelancerem, skupinou, která opustila svou civilizaci a vydala se zkoumat okolní světy. K dispozici máš přizpůsobitelný exosuit nazvaný Javelin, jenž ti dodá nadlidské schopnosti.

Datum vydání: 21.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Anthem
[reklama]
[reklama]

Komentáře